> jacaikaja:
> > MarianneMary:
> > Ne, lotovi se tesko prodaju. Koliko olako prevarantima veruju, toliko su skepticni kad neko nesto povoljno a stvarno prodaje(predmeti koji zaista postoje i u opisanom ok. stanju). Evo ja i za 200-300din. prodajem, da bi mogli da kupe vise stvari, da ustede na postarini, a cesto prodajem jednu stvar od toliko din. pa razmisljam kako nekog ne mrzi da placa postarinu vecu od iznosa predmeta.
> Slažem se u potpunosti. Već sam pisala negde kako se često otvaraju teme, da su platili dosta i da predmet nije u dobrom stanju, s druge strane vidim na sajtu da su imali opciju istog predmeta po niskoj ceni i verujem da je taj jeftiniji bio super, samo nije doradjena fotka.
> Ja sam par puta prodala lotove za decu kad sam videla temu u kojoj traže odredjenu velicinu i tu je bilo puno očuvanih kvalitetnih komada za iznos po komadu oko 100 dinara npr.
> Ono sto mi ide u prilog sada kao kupcu, je sto nadjem jeftino super predmete, jer se vecinom kupuju skuplji i zaobilaze ti *sumnjivi*
Nema svako kada da doradjuje fotke, meni i ovo oduzima puno vremena. Da li kupujemo i prodajemo stvarne stvari ili kupujemo/prodajemo savrsene fotke, zar na slikama da izgleda bolje, nego uzivo?
> jacaikaja:
> > MarianneMary:
> > Ne, lotovi se tesko prodaju. Koliko olako prevarantima veruju, toliko su skepticni kad neko nesto povoljno a stvarno prodaje(predmeti koji zaista postoje i u opisanom ok. stanju). Evo ja i za 200-300din. prodajem, da bi mogli da kupe vise stvari, da ustede na postarini, a cesto prodajem jednu stvar od toliko din. pa razmisljam kako nekog ne mrzi da placa postarinu vecu od iznosa predmeta.
> Slažem se u potpunosti. Već sam pisala negde kako se često otvaraju teme, da su platili dosta i da predmet nije u dobrom stanju, s druge strane vidim na sajtu da su imali opciju istog predmeta po niskoj ceni i verujem da je taj jeftiniji bio super, samo nije doradjena fotka.
> Ja sam par puta prodala lotove za decu kad sam videla temu u kojoj traže odredjenu velicinu i tu je bilo puno očuvanih kvalitetnih komada za iznos po komadu oko 100 dinara npr.
> Ono sto mi ide u prilog sada kao kupcu, je sto nadjem jeftino super predmete, jer se vecinom kupuju skuplji i zaobilaze ti *sumnjivi*
Nema svako kada da doradjuje fotke, meni i ovo oduzima puno vremena. Da li kupujemo i prodajemo stvarne stvari ili kupujemo/prodajemo savrsene fotke, zar na slikama da izgleda bolje, nego uzivo?