Mažem opekotinu , prepisana terapija jekoderm, dodali su mu blago miris kokosa sad,miris ribe je ispario iz boce nakon par dana ili sam se navikla...
Kako god zbog retinola, ( vitamina A ) stavila sam ga ispod očiju, u tankom sloju na 10% vlažnoj koži, mast se brzo upila, ceo taj deo tokom celog dana hidriran.
Odlučila sam da ga stavim na celo lice, takođe se mast brzo upila i koža bila vidno hidrirana celog dana i na dodir jedra, ne masna.
Treći dan od mazanja, ja sa inače jako suvom kožom sam se probudila sa sebumom na bradi i ispod očiju.
( nisam ga mazala pre spavanja )
Meni! Kojoj je koža uvek suva, ja ne znam za ovo do sad.
Oduševljena sam.
Piše da reguliše "proizvodnju sebuma" i smiruje upale, ali da će i meni sa suvom kožom dati taj bust , to nisam mogla pretpostaviti.
Prenosim oduševljenje, ako vam zatreba kao i okoloočna krema jer je sastav isti.
Mažem opekotinu , prepisana terapija jekoderm, dodali su mu blago miris kokosa sad,miris ribe je ispario iz boce nakon par dana ili sam se navikla...
Kako god zbog retinola, ( vitamina A ) stavila sam ga ispod očiju, u tankom sloju na 10% vlažnoj koži, mast se brzo upila, ceo taj deo tokom celog dana hidriran.
Odlučila sam da ga stavim na celo lice, takođe se mast brzo upila i koža bila vidno hidrirana celog dana i na dodir jedra, ne masna.
Treći dan od mazanja, ja sa inače jako suvom kožom sam se probudila sa sebumom na bradi i ispod očiju.
( nisam ga mazala pre spavanja )
Meni! Kojoj je koža uvek suva, ja ne znam za ovo do sad.
Oduševljena sam.
Piše da reguliše "proizvodnju sebuma" i smiruje upale, ali da će i meni sa suvom kožom dati taj bust , to nisam mogla pretpostaviti.
Prenosim oduševljenje, ako vam zatreba kao i okoloočna krema jer je sastav isti.