Da li ste rezervisale nekada apartmane preko ovog sajta da li je sve bilo dobro kako ste prošle, zanima me vaša iskustva. Danas sam rezervisale neki apartman za decu muža i mene gde nigde nije spomenuto da je pored pruga, tek kada sam čitala ocene sam saznala za to da se jedva može odmoriti od voza te da je otimanje za parking. Otkazala sam rezervaciju i nemam predstavu kako naci smeštaj da je okej i da nije neko brdo u pitanju 😮💨
Da li ste rezervisale nekada apartmane preko ovog sajta da li je sve bilo dobro kako ste prošle, zanima me vaša iskustva. Danas sam rezervisale neki apartman za decu muža i mene gde nigde nije spomenuto da je pored pruga, tek kada sam čitala ocene sam saznala za to da se jedva može odmoriti od voza te da je otimanje za parking. Otkazala sam rezervaciju i nemam predstavu kako naci smeštaj da je okej i da nije neko brdo u pitanju 😮💨