Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je ovo dovoljan razlog za negativnu?

Kontaktirala sam devojku da bih od nje kupila džemper koji mi je prepreprelep. Zaista sam oduševljena njim i mislim da bih ga kupila i da je koštao 10 000, ali koštao je 660 i pisalo je da je na sniženju. Pošto smo obe iz BG-a, pitala sam za lično preuzimanje, i devojka mi je rekla da ona trenutno nije u gradu, da se vraća za nedelju-dve i da mogu da preuzmem džemper čim se vrati. Posle toga nije ni na koji način označila da je džemper rezervisan ili prodat, ali sam kapirala da možda nije želela da odbije potencijalne mušterije za slučaj da je ispalim, iako sam ja rekla da ga sigurno kupujem. E sad, pošto mi se džemper toliko sviđao [:keziti] , ja sam povremeno ulazila na njegovu stranicu da ga pogledam, i u jednom trenutku sam primetila da je natpis "sniženje" skinut i da je cena sada 880din. Pitala sam je zašto je cena promenjena i zašto ni na koji način nije označeno da je džemper ostavljen za mene a ona mi već nekoliko dana ništa ne odgovara, iako sam proveravala njen profil i videla da se logovala nekoliko puta od tad. Cenim da bi pokušala da mi proda džemper po višoj ceni da nisam ništa rekla. [:sokiran] Da li je ovo osnov za negativnu?
2013 10 06
Svakako nije fer i nije korektno takvo ponasanje, ali ne znamo nastavak prica... Sta ti je odgovorila na to pitanje? Da li ce tebi prodati po staroj ceni ili novoj? Zasto nije rezervisala? Itd. Devojke ovde olako lupaju negativne, cim malcice nisu zadovoljne. Realno nemas nista od toga da se posvadjas sa devojkom i da joj das negativnu. Bolje probaj da se dogovorite oko svega i da kupis dzemperak koji ti se svidja.
2013 10 06
Ona mi ne odgovara danima iako se očigledno loguje na sajt i menja cene i ostalih predmeta. Kako da se dogovorim sa njom kad očigledno ne želi da komunicira sa mnom? [:osmeh]
2013 10 06
Posalji joj link ove teme u inbox. [:osmeh]
2013 10 06
Nemozes joj dati negativnu jer nista imali prodaju/kupovinu, zapravo svako sme da odredi cenu za svoj predmet koliko zeli i moze takodje da ga menja. Da ste se definitivno dogovorile i da ti je naplatila 880 umesto 660, tek tada bi imala pravo dati joj negativnu. Nije fer i uredu, ali najbolje da se dogovorite, od svadje nema nista slazem se sa Snezanom. [:lepota] [:poljubac]
2013 10 06
Znam na koga mislis...tako sam i ja , i isto je povecavana cena . -.- [:isfrustriran]
2013 10 09