Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARA I OPREZ

ma kakva nam je drzava u policiji ce reci da ih boli ona stvar (da prostite) ali bukvalno a decko ima dijabetes da dobije koliko je pod stresom [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] a lepo sam mu rekla: Trazi da ti salje axom sa napomenom da mozes paket da otvoris! Prodavac na to nije pristao, naravno. Jos mu juce kazem dobices ti crepove za krov a ne laptop... Jbg ne kupujem cesto stvari preko neta,ali do sada sam hvala Bogu imala samo pozitivna iskustva sa ljudima. Kupovala sam i objektive itd. Nikada nije bilo problema, ali naravno ni trgovci nisu sumnjivo zvucali.
2013 11 05
nece...
2013 11 05
Imas mogucnost tamo da das negativnu ocenu, da neko drugi ne prodje kao ti. A za ovo podneses krivicnu prijavu za prevaru (cl. 208 KZ RS) nadleznom javnom tuzilastvu, iznos prelazi 15000 din. - dakle goni se po sluzbenoj duznosti.
2013 11 05
Samo ti zovi policiju, reagovace oni na to-veruj mi. Imam komsiju koji je isto bio prevaren preko pomenutog sajta. Policija je reagovara-novac mu je vracen, a prevarant je platio kaznu neku 2000-3000e ja mislim. Na kuujemprodajem ostavljaju br licne karte i potvrdjuju pod punom krivicnom odgovornoscu!!!
2013 11 05
dacemo sve od sebe :(
2013 11 05
pa prosle godine je decko preko kupujemprodajem kupio racunar a dobio cepanicu....bilo je na tv-u...strasno
2013 11 05
Dajte sve od sebe i ne odustaj. Nije to 16 dinara nego 16.000 dinara. Neko za taj novac mesec dana kicmu ostavi na poslu. Zovite policiju, novac ce vam biti vracen. Srecno!!!
2013 11 05
Prvo, ja uspesno radim preko sajta KP. Na one sa kojima sam radila nemam zamerke, a ni na mene nema niko. Jeste tu samo problem sto ljudi nemaju naviku da ostavljaju ocenu. Drugo, podhitno policija, prijava, sve podatke koje imate, odnesite i racunar preko kog ste narucili proizvod, telefon ako ste se cule na onaj broj doticne iz oglasa, kontaktiraj KP, i budi zustra. Posti tj kururskoj sluzbi preko koje je poslat predmet naglasi o prevari, pa ce oni da je love kako je digla lovu
2013 11 05
i ovoj budali odmah opali utisak tamo i postavi u njemu link ove teme
2013 11 05
Moj čuz platio 6000din za bazen a dobili smo onu stvar....a mom muzu zvucio vrlo iskreno i posteno istto preko kupujem prodajem
2013 11 05
Jedan decko dobio sardinu umesto telefona,ne znam odakle je narucio [:vrtoglav]
2013 11 05
ma sto je najgore, decko je imao odlicnu intuiciju da ce ga ovaj prevariti, ali nije slusao ni sebe ni mene kada sam mu rekla da bolje da ispali lika za paket nego da se ispali za 16000 dinara... joj strasno.
2013 11 05
Jeste obavestili tamo administratore i policiju?
2013 11 05
Sonia bolje pozurite sa prijavom, jer sto pre krenete u akciju svega, vece su sanse da ti pare ne odu kod "prodavca" Umesto sto si ovde na sajtu, a decko cmizdri za parama, skocite na noge i pravac policija,nece ti ovaj sajt pomoci sta i kako
2013 11 05
Da, dzo je u pravu. Necete valjda dozvoliti da pare odu prevarantu, a da nista ne pokusate [:vrtoglav] [:sokiran]
2013 11 05