Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARA I OPREZ

daj link
2013 11 05
ja hvala bogu nisam tako prosla nijednom mada i ja trgujem( uglavnom prodajem ,al se desi i da kupim nesto ) na KP, al hvala Bogu jos mi se nije desilo....cerki sam kupila mobilni i ekstra je, kao nov a kostao samo 1500....sebi sam isto neke posteljine kvalitetne, sinu jaknicu, dobro sam uvek prosla...al od clanova bez ocena trazim da mi paket posalju AKS om, pouzecem, kurir mi otvori posiljku i vidim sta je unutra, postexpres ne otvara... [:stidljiv] ...zao mi je sto si ovako prosla, nadam se da ces povratiti nekako svoje pare... [:tuzan]
2013 11 06
Evo podsetila me je clnica DzoDzo da vam kazem sta je na kraju bilo sa 16 hiljada i lopovcinom... NISTA Decko je bio 5 dana u policiji, vozali su ga u 10 stanica. Inspektor ga je sa podsmehom da prostite podjebavao... Ova drzava je za atomsku bombu... A sve je pocelo sa tom prevarom tako sto ga je preveslao kurir iz post expresa. Decko ga je pitao da li moze da otvori paket pred njim, on kaze plati pa otvori. I lepo je kurir bio pitan da li u slucaju prevare moze odmah da ode u postu, vrati to i uzme pare. Kurir kreten je rekao DA DA. MOZE. MOZE K. I tako neko dobije na nista 16000 hiljada, nikom ne mozemo da se obratimo jer niko nista nece da pomogne itd. Da stvar bude jos gora, na internetu smo nasli da je taj covek sto nas je prevaro UBICA!!! NE OVO JE KAO NA FILMU MAJKE MI. Nije dokazano da je nekoga ubio sa 18 hitaca pa je na slobodi. Bravo SRBIJO. [:sokiran] [:znojav]
2013 11 21
Ja sam poslala ispravan telefon a dobila iscepanu tasnu i ostecene platforme od clana danijel!! Valjda sam ja jedini debil koji je razmenio ispravan telefon i kao vratice tel i onda mi posalje da nece da vrati da sam trebala da pitam a podrazumeva se kod postenih ljudi ako je nesto osteceno da se navede.Problem je sto je tasna totalno rascepana i neupotrebljiva. Bezobrazluk, lopovluk i svasta jos nesto..
2013 11 21
Zar nisi videla sumnjive fotke kod njih, a to sto si menjala telefon ovde, nemas pravo da se zalis, jer je prodaja telefona i razmena ZABRANJENA. Nemas pravo ni negativan utisak da mu ostavis.
2013 11 21
Ima pravo i na vrata da mu ode i razbije nosinu pokvarenu,kad ne postoji zakon,moras da sprovedes sopstveni onako kako mozes i umes... [:isfrustriran]
2013 11 22
Zakon da, ali po pravilniku samog sajta, nema pravo na utisak. Sustinski, ja sam uvek pisala sajtove gde sta moze, ono sto ne mzoe ovde, i imam licne preporuke za te sajtove. [:lepota]
2013 11 22
Ovde mnogi nemaju pravo na utisak,pa ga ipak ostavljaju...neki iz pakosti,revolta,neki sa namerom da dignu rejting sami sebi,svasta se ovde moze videti... [:pospan]
2013 11 22
Eeeeee.... Iznenadila bi se za neke...
2013 11 22
Porucila sam kupaci a poslali su mi neku majcu sta saddddd. [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2015 06 18
Nista, dixili. Ili da odes u Krusevac po svoj novac ili da zaboravis da si uopste dala novac, jer ti nece biti vracen milom.
2015 06 18
Strasnoo ali tek sad istrazujuci sam shvatila da nisam jedina i da odavno vara ljude sa raznih profila.
2015 06 18
E čitajući o toliiiiikim prevarama, muljačinama, uvaljivanjima i ostalim kretenizmima rešila sam da kad nešto kupujem preko krpica to bude isključivo lično preuzimanje [:vrtoglav] Imala sam divnih iskustava od devojaka koje su mi slale robu, ali mislim da bi bukvalno nervni slom dobila da me neko tako za***e [:isfrustriran]
2015 06 19
Nemoj Dixili da ides u Krusevac,napasce te bagra cigana...sad ako imas neke celavce i opasnog psa,slobodno...A taj Admin sta radi,pa LETO2015 jos nije blokiran,sramota,ceka se da jos neka devojka izgubi 1200 dini.U pravu si MajaSchatz samo licno,ja sam odlepila,bas me briga za novac,kupila sam danas kupaci o neill koji je 5000 din,al bi nju pojela... [:isfrustriran]
2015 06 20
Kakva bagra cigana LILI? [:sokiran]
2015 06 20