Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Slusajte sta se meni desilo

Javi mi se devojka za farmerke, kaze zainteresovana je, ali ipak ako mogu da premerim. Ja joj dam dimenzije i sve sto je trazila, kaze super. Doda da je zainteresovana I za jos jedne farmerke, i da mi link. Za njih zatrazi takodje dimenzije, koje sam joj poslala. Kaze da je sve super, da se nada da ce joj biti dobre, i ostavi mi podatke. Da joj posaljem sutra. Posaljem ja farmerke. Kad mi sutradan stize poruke. Kaze :' Uopste nisam zadovoljna, farmerke su mi pre svega male...' a onda :' Ne znam zasto ste mi poslali oba para, trazila sam samo jedne' Sad sam ja kriva sto su male. Jos ispadam budala, kao da nije rekla da hoce i ove druge. Ja reko:' U redu. Nije mi do bilo kakve rasprave. Vratite farmerke, ja Vama novac.' Kaze super, i stignu meni one posle nekoliko dana. Ja reko da mi ostavi br. ziro racuna da bih joj uplatila. Ona ostavi i kaze uplati na bratovo ime, to je njegov racun. Prvo mi nije dala nikakvo ime, a onda sutradan posalje neko ime za koje niko ziv nije cuo. Odem da platim, ono ne postoji. Prvo broj ziro racuna nema veze s vezom, a kamoli ime s prezimenom. I nakon nedelju dana ja poludim, i posaljem joj sugave pare postnetom, gde sam upala u dodatni trosak, zbog provizije. Uz sve to, ja sam joj bukvalno poklonila jedne farmerke, posto sam za ove druge koje su g-djici male, platila postarinu. Ni toliko nije mogla. Strava. Ne treba pristajati na ovakve 'KOMPROMISE'. Ja razumem, mozda porodicniproblem, ne znam ni ja sta, ali...
2013 11 13
BEZOBRAZLUK [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2013 11 13
Sad cu ja od vas da porucim nesto sto je XXS, iako znam da nosim S, i onda cu da vas z. zato sto mi nije dobro. To je taj fazon izgleda
2013 11 13
Uuu bre, ti si agresivna :D
2013 11 13