Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

A sta slusate od muzike?

Chill step, grime, techno, house, pa i stranu muziku devedesetih. :)
2014 03 27
Metal i rok :) Progresiv, power, heavy...Uglavnom old school :) Pantera, Iron Maiden, Black Sabbath, Deep Purple, Whitesnake, Judas Priest, Halestorm i sve sto valja u tom pravcu :))) A od stvari prodajem sta stignem, jer ne povezujem muziku sa oblacenjem :) Kada sam bila klinka, samo martinke, lanci, crno...A sada, posto sam mlada, perspektivna novinarka, moram biti `pristojna` :D
2014 04 26
Halestorm je nov bend xD Ali se slažem da su dobri, pogotovu im kida obrada "Slave to the Grind" :) Kod mene uglavnom preovlađuje takođe metal: Megadeth, Judas Priest, King Diamond, Anthrax, Motorhead, Opeth, Rob Zombie, Pantera, Moonspell, Dethklok i naravno, Murderdolls :D I nešto malo blaže tipa: The Cure, Depeche Mode, Muse, Siouxsie and the Banshees, Katatonia, Clan of Xymox, Type O Negative, Billy Idol, Placebo, Sisters Of Mercy... I naravno, velik sam fan EBM/Industrial pokreta, i bavim se plesom povezanim sa istim. :) Takođe preporučujem grandž - devedesete, ima brda dobrih, ali sem Nirvane i Alice in Chains npr, nažalost malo poznatih bendova :D
2014 05 01
1 2 3