Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

A sta slusate od muzike?

ManjauMA, sad vidim komentar, hvala ti [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 15
Dubstep, drum'n'bass, pomalo progressive house, volim generalno elektroniku, ovako sve od metala, rocka, volim i chill muziku, ponekad i reggae, mada retko, klasika, jazz isto pomalo, pop slabo, možda po neka pesmica. Rep, hip-hop rnb i narodnjake ne mogu da svarim. U svakom slučaju u poslednje vreme najviše dubstep, navukla sam se na tu vrstu muzike i baš kidam samo to.
2013 11 16
jea! tebe cu da pratim. sve t isto slusam samo me mrzelo da piskaram. :) da dodam triphop, kao i hiphop (ali crnci west, ne fejkeri)
2013 11 16
Pratitim te i ja :) kad smo kod hip i triphopa ja obozavam Trickyja a hiphop slusam stare stvari, retko sta novo me odusevljava. I ima li ovde Prti Bee Gee fanova??
2013 11 16
@ManjauMA vidim da voliš TOOL.. respect od mene, oni su stvarno kidački bend, obožavam ih!
2013 11 16
aha i SYSTEM OF A DOWN ;)
2013 11 16
Sve imate super muzicki ukus... Ja slusam gotovo sve, kad stavim shuffle na mob dok idem negde, nekad se i sama iznenadim xD Power metal, melodeath, ponesto od death metala, heavy metal, hard rock, glam rock, punk-rock (ili kako se vec to zove danas xD) ali i EBM, synthpop, darkwave, onu "cudnu" mesavinu rocka/cirkusa/karnevala/Spanije (Voltaire, Stolen Babies) i povrh SVEGA toga, kao apsolutni slag na tortu, kpop (i to mnogo pre nego sto je krenula Gangham-manija, mind you [:smejuljiti] ) ponekad zabasam u stari americki (ili korejski ili nemacki, da da) rap, ali retko :)
2013 11 16
koj si ti neki cudak heheh :)e sta je EBM? ja hotivim IDM :D trch chkchk pfff splesh, :D naravno Detroit Techno and Chicago House .. [:jezik]
2013 11 17
Bas sam prijatno iznenadjena muzickim odabirom, devojaka. Ja slusam: Heavy metal, death metal, old school punk, punk- rock, hard rock... Volim da cujem i jazz, kao i klasicnu muziku. I naravno Jimi Hndrix i Bob Marli, koje ne svrstavam u muzicke zanrove, njih uvek mogu da slusam. [:smejati]
2013 11 18
ples judi na ekseru. pa to je srecni ples!! :) i tebe cu da pratim! :D
2013 11 18
heheheh, jbs ga mi smo to u nase vreme zvali Elektro brejk, ceo fazon Entoni Rotera, Moderata, Egzakta, Borisa Divajdera, Kraftverka.. Nemci to kad iznapravljaju, samo ritam, samo ritam, tatematicki tacan :D a semplovi svaki savrsen da se ukenjas, ne mos manu ni jednom da nadjes :D
2013 11 19
hahha do jaja! :) iam 30 godina. pre neki dan sedim kod ortaka i gledamo Groove, i komentarisemo jbt, kad je trebalo da se rejvuje, mi smo zapravo imali sve to, ceo taj underground smo i imali u Beogradu, ekipa sa neta s kojom razmenjujemo techno, sa dial up od 64k preko telefona,konekcijom nisi mogao nista,s kidas miks po 2 3 dana, onda nabasas na nekog na IRC-u ko ima 512k i nadjete se razmenite diskove, i onda ddje vikend i sve te iste ljude sa kanala sretnes na rejvu :) partiji su trajali do 7am. nekom droga nekom guarana, ali isti vajb u prostoru! :) to mi je najbolji period u zivotu.. ukidanjem industrije, kasnije barutane, i na kraju akademij..crce i rejv.. ovo sad sve sranje realno..mnoo svetla,zene u stiklama, svi pricaju o faksu u klubu,.. pregrst novih ljudi mladjih, neki uzivaju u nekoj novoj muzici,meni ne bas toliko zanimljivoj, neki poziraju, uglavnom ljudi vise ne plesu. to mi najvise smeta. Skoro dobar set u Anderu ljudi se ne ponasaju. Stoje uglavnom i pricaju...
2013 11 20
Ja imam 21, taman sam propustila to o cemu pricas, ali pricao mi je ex decko i njegov drug, oni su godinu dana mladji od tebe, sve to isto su mi rekli :D pa tuce metalaca i skinera u KST-u, ili metalaca i fensera bilo gde :D a sad svi bleje zajedno.... nije da mi to smeta, sto vise nema tuca, ali kapiras sta hocu da kazem :D Realno, u Anderu je sad go k****... bas to sto kazes, stikle i minici, ljudi stoje... bas nedavno sam bila i bila sam jedina devojka u martinkama (koliko sam uocila) 80% u stiklama, doterane kao da su posle u Hyatt covece :D Sad cu bas da poslusam ovaj detroit :)
2013 11 21
pa komercijalizovalo se sve. plastificiralo se. zato se radujejem sto u subotu idem u Madjarsku na REJV bratee! DA se guram s madjarima i madjaricama u klubu, nove njuske,eej, i ako pricaju o faksu ja to ne razumem. ahaha trebalo je u martu da bude ta zurka al je otkazana. Gledala sam snimke kluba i neke druge partije, znas kako se ljudi zabavljaju, pa ljudi bre igraju :D
2013 11 21
"ako pricaju o faksu ja to ne razumem" [:smejati] carski [:smejuljiti] Nadam se da ces se lepo provesti, javi kako je bilo :3
2013 11 21