Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Devojke, zelim da vam se zahvalim i da se pohvalim...

ovde sam evo, dva meseca, prvih 15-ak dana sam se pitala zasto niko ne zeli da kupuje od mene kada imam sve nove i moderne stvari po niskim cenama... onda sam shvatila da niko ne zeli da rizikuje jer nemam utiske, onda su utisci poceli da se redjaju i ja sam stvarno presrecna sto sam za manje od 2 meseca imala toliko musterija i skupila ovoliko utisaka. Hvala svim divnim devojkama sa kojima sam saradjivala i onima sa kojima nisam saradjivala, a dopisivala se, zaista sam "upoznala" mnogo divnih devojaka, dopisivala se sa mnogima i ako nije doslo do saradnje i ovaj sajt mi je jako postao drag i vi ste mi drageeee... da bude tako jos sto godina, eto! [:lepota] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 16
I ti si nama draga iako nije doslo do saradnje i ostani nam takva jos sto godina jer vazno je da si nam tu!!! [:lepota] [:poljubac]
2013 11 17
Hvaaaala puno. [:stidljiv] [:poljubac] Nije fraza, zaista sam presrecna kada vidim kulturne i ljubazne osobe, puno mi je srce kada vidim da ima jos takvih devojaka. Nebitno je da li ce neko nesto kupiti, bitno je pre svega da se lepo druzimo i postujemo, pa ako nije danas doslo do saradnje, mozda ce sutra... nije ni vazno... bitno je da nije kao sto kazu babe sva omladina otisla u... ima nas jos kulturnih. [:smejati] One isfrustrirane i nevaspitane ne zelim ni da komentarisem, vec smo im dovoljno tema posvetile! [:vrtoglav]
2013 11 17