Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Meni se sviđa

Hahahhaha daaa i ja sam pikirala tu sulknju i jednu ogrlicu totalno mi je u A.Wang fazonu
2013 11 25
Bozanstveno je, i jedva cekam da vidim BAS SVE sto je izlozila, a to ce valjda da otvori na temi u podforumu rukotvorine. Ako to ne uradi, mi cemo joj uraditi [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 11 25
SaraKej - moj omiljeni umetnik. Ne znam da li vise volim njen nakit ili odecu, presavrsenstvo. [:lepota]
2013 11 25
otvorila je temu. Konacno.
2013 11 25
pored sare danas mi se svidja i [slika:76b1268e-b3c6-4d64-a995-e63dbfab7572] [slika:415098c2-bdcc-4ba0-908e-a0d2f9c54b1d] [slika:905d0fa1-6bb2-4b7c-8139-ab79ab47aeca] [slika:f02aec0a-985e-4590-92e9-4a40e5ad8fef] a ovako cu da se reklamiram [:smejuljiti] [:smejuljiti] [slika:2ba8665b-6f02-4108-8cc8-d5c24355e8ab]
2013 11 25
[slika:58452c05-d32e-4c7d-bc67-cb19a8ce148a] [slika:0de8276d-aaed-4dfc-939b-2ccfd3d1dfb7] [slika:c7fd8664-c348-4899-bf46-f4fda4dfba2b] [slika:3a2d4567-c4bf-4009-96f8-0ed2590359e4] [slika:8739861f-7996-496f-a8ed-728df71946c9] [slika:75248bc0-ec28-4c6e-927b-f52808951ecd] [slika:cc137691-22d3-4de7-ba61-cf040305c267] [slika:bbf11a50-df3d-4fff-a7d9-447ae2186c8e] [slika:5e5e4317-14c2-474d-9b33-4fd013e58965]
2013 11 26
Meni se svidja ova tema <3 <3 <3
2013 11 26
Meni se svidjaju svi koji ucestvuju [:lepota] Bas su sve slicice divne [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 26
[slika:44199c41-d60f-45e8-a9ac-77f03af3d555] [slika:362babfb-fb20-429b-9510-a46bdb26bde1] ovo sam sad uhvatila dok sam fotkala predmete za sajt, bas mi nekako lepo <3
2013 11 26
Jaoooo jestee divne divne boje za jedan sugav dan :)
2013 11 26
[slika:73641d5a-e2e5-4f24-a403-47f56cca8a82] [slika:d8317caf-29b8-4c00-a600-51d1258f31fc] [slika:cc6965cc-ffb8-4b02-a6e6-aa2e7e8e86b3] [slika:60b545bc-723a-41d7-b6f6-38df19a660c7] [slika:134a640e-96c0-492c-a96b-66c92dc8db0b] [slika:b15af191-b4bd-41e6-b8a9-bc004e55a103] [slika:1e6d619c-9008-473a-af85-74f729f210e5] [slika:02c055f4-0ec8-42ca-97f1-b5859112a7c0]
2013 11 26
lepo lepoo [slika:14d21c61-141e-4a59-8ca9-dfde2ddce45b] [slika:8b5f6835-26b0-431f-8c7a-5287b43a64ba] [slika:65b35a1b-773c-4fef-8180-6c6af75ed2cb] [slika:b9e115cc-dfd3-4be8-9fba-e15a97106d54] [slika:addcd8b7-d7da-4833-8d8b-ba75688d945a] [slika:a7c91974-7ca9-49c4-8471-2b073ea39894]
2013 11 26
[slika:b8818ab6-caf1-4ccb-8bd5-1fe8602ad4c6] [slika:5ef67254-dd4d-4f02-95bb-694291c4a4ce] [slika:a5f92f6e-1f65-4792-b67e-6c6dcf6fd40b] [slika:a003b68e-eb1b-402b-97c2-9531e92ba69e] [slika:b55c3f56-b2cb-490a-aaef-68ae39c04060] [slika:44c5c96b-f90c-4f1e-a39c-c64db4dca01b] [slika:c53fe156-6ead-4b91-b5c7-86bf71521965]
2013 11 27
Svidja mi se ta sveska jako, i ja pravim nesto slicno [:stidljiv]
2013 11 27
Hvala hvala [:stidljiv] Uuu cizmice su sjajne
2013 11 27
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 32