Bozanstveno je, i jedva cekam da vidim BAS SVE sto je izlozila, a to ce valjda da otvori na temi u podforumu rukotvorine.
Ako to ne uradi, mi cemo joj uraditi [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
Bozanstveno je, i jedva cekam da vidim BAS SVE sto je izlozila, a to ce valjda da otvori na temi u podforumu rukotvorine.
Ako to ne uradi, mi cemo joj uraditi [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]