Hahah, hvala. [:poljubac]
Očekujemo!
Inače, probala sam da ih ubacim na Pintrest i na We heart it, fotografije se ubace, ali isto su male. Tako da izgleda nije moguće sačuvati u većem formatu. Jedina moguća varijenta je svakoj posebno menjati format što bi previše oduzelo vremena. [:smejuljiti]
Hahah, hvala. [:poljubac]
Očekujemo!
Inače, probala sam da ih ubacim na Pintrest i na We heart it, fotografije se ubace, ali isto su male. Tako da izgleda nije moguće sačuvati u većem formatu. Jedina moguća varijenta je svakoj posebno menjati format što bi previše oduzelo vremena. [:smejuljiti]