Bio sam ,tek na prolece ce imati,jer zimi ne mogu da opstanu,veoma su osetljivi,ne uspevaju na sobnoj temperaturi,a kada se uberu,moraju odmah i da se koriste,bukvalno ni dva dana,odmah se osuse.... zao mi je,ako mozete izdrzite do proleca ili potrazite recimo na moru,tamo je jos uvek toplo,,,,
Bio sam ,tek na prolece ce imati,jer zimi ne mogu da opstanu,veoma su osetljivi,ne uspevaju na sobnoj temperaturi,a kada se uberu,moraju odmah i da se koriste,bukvalno ni dva dana,odmah se osuse.... zao mi je,ako mozete izdrzite do proleca ili potrazite recimo na moru,tamo je jos uvek toplo,,,,