Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Da li verujete u crnu magiju?

gde si to videla? [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 11 24
ahahhahahahah nisam ni mislila da nisu svratili u Banat [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 11 24
Stao mi mozak sad,znala sam puno kojekakvih prica...a ne mogu da se setim....
2013 11 24
Svi smo videli neke cudne svetlece objekte na nebu [:smejati]
2013 11 24
Bas...pa kod nas prvo... [:smejuljiti] i da vam kazem uopste nisu mali zeleni... [:smejati] [:plakati] [:plakati]
2013 11 24
[:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] Ovi su bili dlakavi [:plakati] kao Alf [:plakati]
2013 11 24
sad posto nema vise strasnih prica meni se gleda neki dobar horor... :/ predlozi?
2013 11 24
Jbt...sta mislite,kad bi me oteli stvarno? Pa ja bi ih smorila,popizdeli bi i vratili me kuci,ajde...samo ti idi kod tvog muza... [:smejuljiti] pricala bi im moje strasne price... [:plakati] [:plakati] [:plakati] Jao budale smejem se ....vristim. [:smejati]
2013 11 24
Eeeej bre cuvajte to za sutra [:smejati] ja ne gledam horore, ja sam p***a plasljiva [:smejati]
2013 11 24
Likice umrli bi ne od straha nego od smeha [:smejuljiti] Ali priznajem imas ti i strasnih prica [:uplasen]
2013 11 24
Vojana ja sam skinula the conjuring ...prizivanje zla...tako su preveli.... jako mi je strasan trejler,ne smem da gledam sama. [:uplasen] Po istinitom dogadjaju...
2013 11 24
Ej meni su ti horori sa decom jako jezivi [:uplasen] Moj brat voli horore,pa sam neke pogledala,znaci JEZIVO [:uplasen]
2013 11 24
Pa zato i kazem,pre bi od smeha.... [:smejuljiti] kad se vi smejete umesto da se plasite...ja mislila bice strasno,a vi mi se smejete.... [:plakati] [:plakati] [:plakati] joooj ne mogu vise,boli me stomak i upiskicu se. [:smejuljiti]
2013 11 24
e sad ozbiljno i ja verujem u to da nesto postoji moje sestra kada je bila mala mnogo je plakala doktori nista nisu mogli da urade povodom toga onda je mama odvela kod jedne bake koja zna da baje i otklonila joj kako kaze klinove zato je tako puno plakala, drugo imala sam plihove na jeziku i ta ista baka mi je rekla da uberem travku koja je prosla kroz ogradu i da joj donesem,tako sam uradila onda je otvorila cesmu da tece mlaz vode, nesto je pricala i kvasila tu travu cim je zavrsila to je nestalo iskreno kada mi je rekla nisam verovala da ce od toga proci [:smejuljiti] a tih zastrasujucih prica znam puno puno u komsiluk imam dve lude zene koje celog zivota jedna drugoj vrazaju sa jajima,crvenim koncem,bosiljkom,kamenjem i svasta jos
2013 11 24
SILENT HILL?
2013 11 24
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 28