Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Da li verujete u crnu magiju?

Da li je nekom poznat obicaj 'prevrnute papuce' ispred vrata ... Iskreno malo me I plasi ova pojava ..uglavnom pred praznike I na nedelju .... Komsinica koja zivi na mom spratu... Prevrce papuce ... Pogledajte sliku ... Ako neko nesto zna o ovome .. neka me uputi... Uopste mi nije prijatno Kada prodjem pored njenih vratav..ne osecqm se dobro ... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e3683fc99cf7140c19d4bc4a872cdb9d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ce1066e5b90cd9b7c1ff7a4734e3a851.jpg)
2022 04 03
Dobro jutro da se pridružim temi Svaku noć mi krcka i jako jednom lupi u orman dok me ne probudi onda nastaje tišina... Jedne prilike smo ja i suprug videli belo mlečnu senku koja je prošla kroz prozor sobe i nestala. Drugi put ujutru u sred dana pored prozora mi je prošao čovek sede kose pošto moj tata ima sedu kosu ja sam ga zvala po imenu međutim on se nije odazvao kada sam otišla do njegove sobe on je mirno spavao a kada sam izašla napolje nije bilo nikoga.... Ne umišljam jer mi i sestricina isto doživljava iako je na spratu iznad mene Sta da radim ne znam bas sam nenaspavana To traje već više od godinu dana...
2022 04 13
Moj suprug je otišao u Tursku "službeno" na par dana, kasnije doznah sa direktorkom firme (svojom svalerkom) u kojoj je tada radio, a čija sestra godinama živi u Turskoj... Doneo sa "službenog puta" našoj ćerkici crnu haljinu kupljenu u Turskoj. Moj otac, u Bosni je rodjen, intelektualac (čovek od nauke, koji i nije bio u fazonu ćiribu-ćiriba) reče mi da ne oblačim detetu tu haljinu mi u kom slučaju, da je iznesem iz kuće odmah, jer mu deluju neki čvorici na sihir a miris haljine podseća na mačiji urin. U dvorištu kuće je moj otac spalio haljinu, ali je pepeo skupio lopatom i bacio u kantu za djubre, a ne u tekuću vodu - kako sam se posle raspitivala sta je trebalo da se uradi. Haljinu je spalio u novembru 2019, a 04. decembra 2019. je u snu preminuo od srčanog udara, bez prethodnih teskoba... Još me proganja sumnja.
2022 05 28
> SukiStyle: > Ej ja samo mogu da ti kazem, da mi je sestra koja je pocetkom avgusta isla na Ostrog, rekla da je videla da jedna mala devojcica nenormalno vristi i da nece da udje u manastir i roditelji su je na silom uvukli, rekli su joj da je najverovatnije bila zaposednuta i da su joj citali molitve, tako da znaci da mozda i rade [:sokiran] [:tuzan] Prisustvovala sceni u manastiru Sv. Arhangela Gavrila kod Oca Varnave u Popšici.
2022 05 28
Bivsa svekrva je nosila moju sliku po svim mogucim vracarama. Bila je zla. Verujem u Boga i mislim da ljudi iz nemoci i sopsvene gluposti potezu za tim neljudskim stvarima.Nazalost.
2022 06 06
Mene je neka Gatara u crnoj Gori smarala da mi gleda u dlan za siću. Bilo je to davno. Rekla mi je da cu biti mnogo bogata, i dala mi parce drveta da bacim u reku. Nisam to uradila, mozda zato nisam toliko bogata 🙄😂 I desavalo mi se ranije da se astralno projektujem, cak i u budnom stanju, dok setam ulicom, odvratan osecaj hvala Bogu prestao je
2022 08 09
Moć sugestije, drage moje dame. Nismo mi svesni šta je sve ljudski um u mogucnosti da učini samo ako veruje. Tako da, u šta verujete to nešto postoji za Vas i na Vas će uticati. I obnuto, ako ne verujete, to nešto za Vas neće postojati i na vas neće uticati. Tako da su obe strane u pravu. 💖
2022 08 19
> BabyPink: > Mene je neka Gatara u crnoj Gori smarala da mi gleda u dlan za siću. Bilo je to davno. Rekla mi je da cu biti mnogo bogata, i dala mi parce drveta da bacim u reku. Nisam to uradila, mozda zato nisam toliko bogata 🙄😂 > I desavalo mi se ranije da se astralno projektujem, cak i u budnom stanju, dok setam ulicom, odvratan osecaj hvala Bogu prestao je Astralna projekcija nema nikakve veze sa nekim magijskim ritualima... I jako tesko da ti se to spontano desavalo u budnom stanju, a da iza sebe nemas godine i godine meditacije i odredjenih vezbi za tako nesto. Meni se jednom desilo spontano na moru, uvece, kad sam bila smestena na samoj plazi na Svetom Stefanu, pa sam se valjda toliko opustila, jer su se culi samo talasi i zrikavci, nikada pre toga nisam spavala blize moru, ali sam praktikovala jogu godinama pre toga i samo jednom mi se desilo..
2022 11 02
> LIKICA1000: > [:smejuljiti] Monika pa nije ovo horor story...a? Mozda jeste.... [:smejuljiti]
2022 12 12
Da li je ova tema i dalje ziva? 😄
2022 12 18
Ne znam u koji domen spada ono salivanje strave ali kad sam bila mala mozda 4 god sam mesecarila nocu, izlazila po dvorištu, otključavala vrata i sl, i pored odlazaka kod lekara, pedijatra, psihologa itd niko nije imao odg zašto mi se to desava. Onda je moja mama u ocaju i na nagovor odvela mene kod neke babe koja je secam se i danas danss bila stara kao Biblija 😄 da mi saliva stravu tj baca ugljevlje. I ta baba je rekla kako sam se ja uplasila od igle i da zato mesecarim. Nakon toga nikad vise nisam mesecarila a fun fact je da se stvarno plasim igle i dan danas kad idem kod lekara padam u nesvest imam bas jaku fobiju. Iako mi je to pomoglo jer nije mogla biti autosugestija obzirom da sam bila bas mala nisam znala šta se dešava, ne volim te stvari jer verujem u Boga i nadam se da nije to neki veliki greh.
2022 12 18
Ne stvarno,jel ziva tema? Vidim da je nekolicina "starih" clanica otisla sa krpica.. 😢
2023 07 17
1 2 ... 26 27 28