Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Da li verujete u crnu magiju?

Jao mileva i ja sam to gledala...pazi sad ovu pricu. Porodica zivi na salasu....bio kum u gostima. Jeli pili i sve to,covek izadje i sin da isprate kuma. I nesto se zadrzali u dvoristu,kad trci vepar pravo na njega..on zgrabi vile i ubode ga u facu...sutradan dodje kum sa dve rupe od vila.... [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 11 24
ja se jedino plasim 3 sata posle ponoci, ne znam zasto ali kad se probudim tad uzasno se oseam i jedno vreme sam se cesto budila tad [:tuzan] mada malo je cudno da se sve te uklete kuce, price, itd sve desavaju negde u Americi...
2013 11 24
likice [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 11 24
Moja drugarica je imala drustvo kad je bila mala [:uplasen] Vidjala senke u sobi,tresli joj krevet,zaboravila sam sta se sve desavalo [:uplasen] Mislim da je dobila neku amajliju i od onda nista...
2013 11 24
Postoji prica za 3 h ujutru, da tada pocinje takozvani "vesticji sat" i mislim da traje od 3 do 4, neka me neko ispravi ako gresim, ali tad navodno djavo i sve karakondzule izlaze napolje..Mislim da prica ima svuda u svetu, samo sto se Amerika najvise eksponira i pravi filmove i emisije o tome...
2013 11 24
Bio kod nas u selu,siromah covek...ovo je prica koju celo selo zna,pricali je stari ljudi. Ide ovako..... sirotinja puka,teska...sin i mati sami. Ona mu jedan dan dadne jaje i kaze mu: Nosi ga pod misku 3 nedelje,kad se izleze postavice ti pitanje,a ti pazi sta ces reci. Nosio on to jaje i izlegne se djavo i pita ga brzo: ko ce koga da sluzi,ja tebe ili ti mene? Ovaj se zajeb....i kaze mu : ja tebe.... Celog zivota djavo je jeo za njihovim stolom i uvek se prvo njemu sipalo da jede... sad je to jedna od najbogatijih familija u selu.... Cica mica gotova prica. [:lepota]
2013 11 24
Jao Likice [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] Sta se pije tu kod vas? [:smejati]
2013 11 24
Ja cesto oko 1 nocu cujem lagani kas konja...a konja nigde...kazu da to nije dobro...ali ako se ne obazires nikom nista...tako sam cula da me neko doziva,al cutim ko pi... ni A ni BE... [:sokiran] Samo se prekrstim i nastavim da spavam. Ljudi koji su blizu Bogu dolaze u takva iskusenja,da ih onaj dira....trese krevet i to....mog muza je davio. Poceo je da ide redovno u crkvu i da posti,onda su se gusali,pre toga nista...sto se vise duhovno uzdizes,prilazis Bogu,tad ovaj drugi pocinje da te smara...
2013 11 24
E bar se smejete samnom... [:smejuljiti] svasta uglavnom sljiva,domaca...nisi na kraj sveta dodji... [:smejuljiti]
2013 11 24
Dosla bi,al me strah da me macke ne napadnu [:smejuljiti]
2013 11 24
Ti dodji po danu [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] a i ako ti njih ne diras,nece ni one tebe. [:plakati]
2013 11 24
I bezi pre nego sto padne mrak [:smejuljiti] ima li jos neka prica?? [:keziti]
2013 11 24
[:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] Obavezno po danu i ponecu ja ovu nasu rakiju [:smejuljiti]
2013 11 24
Ima...jedan pricao da ga vestica jasila,siroma...probudio se negde na njivi il gde vec,sav izderan,izubijan.... ali ne mogu da se setim kako se otarasio nje...neke babe ga spasle,bajale mu nesto ...necu da lazem sad,ne mogu da se setim...
2013 11 24
Pazi ovo sad. Ovo je moj kum pricao,a doziveo je njegov deda u selu Milosevo,vec pomenuto.... Na raskrsnici za Kikindu...tu je sada kruzni tok (morali da preduzmu nesto ljudi) [:smejuljiti] [:smejuljiti] Svako vece u ponoc,na sred raskrsnice sedeo covek u berberskoj fotelji,sa onim belim carsavom ogrnut...i brijac ga sam brije...nema berbera...covek se kune da ga je video,ali je tiho prosao,ne smes da gledas u njega....no,no....
2013 11 24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 28