Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Da li verujete u crnu magiju?

Monika, ja mislm da je to radnja iz filma The Ring, a Silent Hill, to su valjda neki mutanti, neke grozote bese..Likice, nije strasan The Others, cim sam ja mogla da gledam [:smejuljiti] A jesi gledala Shutter, ali ne americku, nego japansku verziju? Tu se radi o duhovima sa fotografija
2013 11 24
ja bih umrla da sam videla golu babu kako nesto vraca u ponoc [:uplasen]
2013 11 24
nisam to gledala, ali eto nam nove teme, da li je neko video duha na fotografiji? [:smejati]
2013 11 24
Jeste,gledala samThe Ring. Ovaj The Others je super film. jeste gledale Sesto culo sa Brus Wilisom? fantastican je,vrhunski film. Shutter nisam gledala...jel moram bas japansku verziju? ne volim njihovu produkciju. [:smejati]
2013 11 24
pogledala sam sad trailer ali ne mogu da gledam filmove koji nisu na engleskom, cak ni sa britanskim naglaskom, uzasno me nervira neki drugi jezik [:smejati] ali film mi deluje zanimljivo...
2013 11 24
e sad prica koju mi je moj deka pricao njegov kolega koji je bio muzicar vracao se kuci pesaka kasno nocu sa neke svadbe inace bio je violinista isao on i kad je stigao do jednog mosta sretne ga neki covek i pita ga dal moze da podje sa njim ozenio mu se sin pa prave veselje al nema ko da mu svira i covek krene kaze stigli oni ono tamo puno ljudi svi veseli on pocne da svira svi mu daju novac pune dzepove kao nikad vise para nije zaradio zavrsio on i krenuo kuci koliko je koraknuo sapleo se na stepenik pao i samo se odjednom probudio lezi pored tog mosta ili kako oni kazu cuprija sav prljav a dzepovi umesto para puni peska kazu da ga je djavo vodio [:sokiran]
2013 11 24
Kukuuu i ja bi crkla da vidim tako nesto, jos u ponoc [:sokiran] Ja nisam videla na fotki
2013 11 24
Gledala sam 6to culo,volim te filmove sto nemas pojma sta gledas do kraja [:smejuljiti]
2013 11 24
daga...pa ti znas da je moj muz muzicar,gde da mi pricas ovakvu pricu pred spavanje...kukuuuu.... [:smejuljiti] dobra prica...bas dobra.
2013 11 24
mozda je i on samo puno rakije popio [:keziti] joj devojke evo skinuo mi se film sad pa se javim za nekih sat ipo, ocekujem jos puno prica [:smejati] [:poljubac]
2013 11 25
Da...zakon je film,a kad sam videla kraj...nisam mogla da verujem,blejala sam u ekran jos 10 min.dok su isla ona slova...
2013 11 25
vojana dok ti odgledas,mi cemo spavati....posto je diskusija bila uspesna,necu brisati,pa mozemo i sutra nastaviti ovde i o duhovima i o vanzemaljcima. [:smejuljiti]
2013 11 25
Laku noc,lepo spavajte,lepo sanjajte,ja se odjavljujem [:smejati] [:poljubac]
2013 11 25
Vidimo se sutra,nastavak sledi [:smejuljiti]
2013 11 25
Ne volim bas ni ja da gledam japanske filmove, ali gledala sam i americku verziju ovoga i mislim da je japanski bolji, strasniji. Nekako drugi jezik koji ne cujemo cesto na tv-u dodaje neku jezivost, ne mogu da objasnim..
2013 11 25
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 28