Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Devojke iskustva. Pomoooc!

E ovako. Da li je slucajno neka od vas nekada imala neki problem sa mladežima? Zanima me konkretno nenamerna povreda mladeža i ishodi posle toga. Klinac mi je vec dva puta zakacio mladež na istom mestu i sada ima kao krastica,ogrebotina na samom mladežu. Za nekoliko dana imam zakazano kod dermatologa,ali iskreno bas sam se uplasila... Nikada se nisam nasla u takvoj prici i ne znam nista o tome [:tuzan] Koliko je uopste to opasno i da je nuzno odstranjivanje,kakve pretrage se vrse i pregledi...? Eto,ako neko nesto slucajno zna pisite,utesite me... [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:osmeh]
2013 11 25
moja mama ima jedan veliki mladez na ramenu i dva puta ga je dok se tusirala otkinula sa burmom.. zadnji put joj je krvario ali ga je ona samo zalepila nazad tj zarastao joj je. do sad je jos uvek sve ok a bilo je to pre nekih 4,5 godina [:osmeh] ne sekiraj se [:lepota]
2013 11 25
I ja ih imama puno i desavalo mi se da ih ogrebem,na ledjima sam cak slucaju i otkinula ali nikakve posledice nisu bile hvala Bogu tako da nemoj se toliko brinuti [:osmeh]
2013 11 25
Jooojj hvala vam! [:smejuljiti] Verovale ili ne bas sam se uplasila,jer su me odmah obasuli nekim najgorrim pricama. [:vrtoglav] Ma verovatno ce sve biti ok,na kraju krajeva to se desilo pre dve nedelje, mislim odmah cu prekontrolisati i to je to. I utesile ste me da znate [:lepota] [:poljubac] [:poljubac] [:smejuljiti] Jao kao neko dete sam,ali sta cu ovde vas bar puno ima pa imam koga i da pitam. [:stidljiv] [:poljubac]
2013 11 25
Da, ali svako otidjite do lekara,ukoliko bi te to smirilo.
2013 11 25
Da,da imam zakazano u sredu vec. Nego eto neizvesnbost ubija a to nije bezazlena stvar,iako moze biti. [:osmeh]
2013 11 25
Moj suprug je dva puta isao da skida mladeze na vma,doktori savetuju da se preko 5mm uklanjaju i pogotovo ako se primeti da rastu...a najbolje da vam licno doktor pregleda kakav je itd...,to je rutinska operacija,par minuta.i -ne boli. [:osmeh]
2013 11 25
Ja sam nenamerno povredjivala jedan veci mladez par puta (bilo je strasnih krvarenja [:osmeh] ) ali sam po preporuci hirurga resila da ga odstranim,kao i jos jedan isti blizu njega, i kajem se sto to nisam ranije uradila jer je "operacija" stvarno smesna [:smejuljiti] tako da,bez brige [:osmeh] P.S. pricam o mladezima koji su onako iznad povrsine koze, ne ravni.
2013 11 25
skajler negde sam cula da je zapravo skidanje mladeza jos veca provokacija,i da od toga moze ispasti svasta. Očigledno je to samo dezinformacija i necije neznanje. Pa na kraju neka ga i skinu,nije on bas mali a dete ce ga sigurno ponovo dokaciti jer su mu ruke non-stop u mojim grudima,gde je zapravo i mladez. Ta navika mu je ostala od dojenja i sada muke mucimo. [:tuzan] [:smejuljiti]
2013 11 25
A reci mi Baletanka jel se ta "operacija",zahvat radi pod nekom anestezijiom? [:sokiran] [:osmeh]
2013 11 25
Ja sam imala mladaze koje sam kacila,i koji su krvarili,i bila sam da proverim,i nije nista. [:osmeh] Nemoj da brines,desi se cesto. [:osmeh]
2013 11 25
Da, lokalna anestezija, stvarno nista ne osetis [:osmeh] inace ne rade se pre toga nikakve analize. Znam kako se osecas, ja sam se nenormalo plasila jer se to malo inficiralo... Mozda ti i nece zakazati odmah, jer kod ovih nasih se uglavnom ceka po par meseci [:plakati]
2013 11 25
zakacila sam oko 4, 5 mladeza posto ih imam puno a po dva, tri puta isti....ali nista se nije dogodilo ali naravno uvek treba otici na pregled. Krastica je normalna, treba da nosi samo povez od sterilne gaze neko vreme pa onda ce lekar vec prepisati gentamicin npr mast da se maze......tako je sa mnom bilo....i ja sam panicila ali apsolutno nema nikakvih promena na kozi od tad.....sve ce to biti ok! [:osmeh] P.S. Lekar mi je rekao da mladezi ne treba da se uklanjaju ako ne postoji potreba za tim
2013 11 25
E da, i ne nasedaj na price tipa "mladez ne sme da se uklanja" jer je hirursko uklanjanje 100% sigurno i ne moze da se vrati mladez jer se uklanja sa korenom. A za lasersko i druge metode ne znam nista pa ne bih da pricam,znam samo da ne bih probala [:smejuljiti] Aj pa javi kako si prosla [:osmeh] [:poljubac]
2013 11 25
Izvinjavam se što ovako upadam u temu molim Vas recite mi gde mogu da otvorim temu hitno mi treba pomoc od Vas devojke???????
2013 11 25
1 2