Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Da li je homoseksualnost bolest?

Tacckka, nemoj tako... mi smo pakosne zlobnice. [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2013 12 12
Ali neverovatno da u svakoj temi jedna drugu osudjujemo, trazimo mane i td. Ovo je stvarno postalo strasno [:vrtoglav]
2013 12 12
[:osmeh] Pa dobro @dzodzo normalno oni koji nisu znali da je fora da ce pomisliti tako,ako tako pise kao sto kazes [:osmeh] @tacckka naravno,svako moze izneti svoje misljenje,diskutujemo [:osmeh]
2013 12 12
Hahahhaha, pa neka, ko nema zivot, nek roćka po tudjem [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] Sve u svemu, poenta je da te osobe nisu napadne, navalentne po nekom difoltu, jednostavno, nece da pojedu nikog niti da silluju. Fakticki, bezopasni, nista manje niti vise opasni nego normalna heteroseksualna osoba
2013 12 12
Tacckka, evo ja ću odgovoriti na vaše pitanje, jer vidim da niko drugi nije. Kada bi me dete pitalo zasto npr njegov drug ima 2 mame i da li je to normalno ja bih rekla da jeste. Objasnila bih mu da je njegov drug imao biološke roditelje (mamu i tatu) ali da oni iz nekog razloga nisu mogli brinuti o njemu i da su tu brigu preuzele dve žene. Ako bi pak to dete bilo začeto drugim putem (uz pomoć jedne od mama) to bih mu isto rekla. Upotrebljavati reč fuj nije korektno, jer ovde ne komentarišemo sexualni čin. Meni prizor kad psi to rade nije ugodan pa ne mislim da je fuj! Zar stavove formiramo isključivo na vizuelizaciji sexualnog čina?!
2013 12 13
Ma ko je lezbejka, ovde smo se zezale jer je mene bila startovala devojka sa kojom sam se druzila. A inace, meni se skroz to cool, kad neko nije opterecen ko je i sta je. Naravno, ne bih volela da gledam dok se homoseksualci ganjaju po krevetu, bilo koji pol da je u pitanju, ali bih volela da cujem od nekog od njih sta i kako. Sustinski, podrzavam razlicitosti, dok god nisu zli ljudi.
2013 12 13
Yolandi, ovde prdnes, kazu ukakila si se... dokone clanice se bave tudjim zivotima. Pa, na osnovu toga, nasalih se sa Dzo.. kapira ona to. [:osmeh]
2013 12 13
Ma samo nek se prica, ja znam sa kim zivim i lezem... Mada... mozda mi je decko samo maska hahahahahahahah
2013 12 13
Ode ti DzoDzo ni kriva ni dužna... ;)))))
2013 12 13
gde ode? [:osmeh]
2013 12 13
Ode u lezbe...ahahah
2013 12 14
Ma, samo nek se prica haahhaahaha Nego, mene zivo zanima ono sto su psiholozi rekli, da ljudi koji su homofobi, da se sustinski plase za sebe da nisu bas oni homoseksulanog opredeljenja, tj da nisu dovoljno ispitali svoju sexualnost.
2013 12 14
Dzo, nek se priča i nek sve stvari rasprodam! :))) To je vrlo moguće, a ljudi nisu ni svesni da život provedu u okovima plašeći se šta će reći tetka! :)))
2013 12 14
To sa tetkom me podseca na one devojcice koje nisu smele da nose mini suknje napolje, pa su se presvlacile u podrumu zgrade i onda isle u grad...
2013 12 14
Kakva je bre ovo tema? Kakva bolest devojke, o čemu vi pričate?! [:sokiran]
2013 12 15
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12