Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

nesto jako lepoo

stari recept,neobican i lep,ali evo ceo postupak za one koji nisu pravili [:lepota] [slika:ed1bf591-4964-4b26-8f33-7bdac87790ba] u dublji sud staviti 200g secera [slika:22c0afea-dbcf-46ff-8b76-431b1bd87641] zatim jabuke [slika:8820fe53-34e8-4d59-afd7-7eaa54a6ba89] zatim peci na jakoj tempe.dok secer ne zapeni [slika:d64a131e-9df6-46e7-b564-54cff6e906b7] zatim biskvit i peci na 180 [slika:34a6a854-089e-46f4-a5b9-720edfb0a69d] gotovu tortu okreni [slika:bb62caf2-6d5c-4ba1-83f4-8ca1c393fcf7] slag i prijatno
2013 12 18
svaka cast pravicu ovo cim stignem [:poljubac]
2013 12 18
Iskreno nisam nikad jela to,izgleda mi bas lepo i sigurno je ukusno.Ja sam malo pre pravila mini pice:)
2013 12 18
sa cime su te jabuke punjene
2013 12 18
orasi i suvo grozdje [:lepota]
2013 12 18
Da li je biskvit obican patispanj?
2013 12 18
da obican koliko jaja toliko kasika secera,brasna,pecivo
2013 12 18
Ово морам пробати. :)
2013 12 19
Nekada sam ovočesto pravila i sad potpuno zaboravila taj recept u moru nekih novih poslastica... Hvala što si me podsetila-pravim za vikend!!!! [:lepota] Ja jabuke punim nekad višnjama iz kompota . A zatim preko svega stavim slatku pavlaju ili šlag, kad se sve prohladi. Fenomenalno.. [:lepota]
2013 12 19