Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Bolne menstruacije

Ima li jos nekog mucenika koji umire od bolova svakog meseca? [:plakati] Kako izlazite na kraj sa tim? Koje lekove koristite?
2013 12 22
to se zove dismenoreja. meni su jedino pomogle kontraceptivne pilule, znaci preporodila sam se jer sa pocetkom ciklusa ja ne mogu da ustanem iz kreveta, ne bude mi dobro, savijam se od bolova a i obilnosti necu ni da pricam...3x na dan 3 night libres uloska, ko ih koristi zna da su debljine pelene! samo hormoni, nazalost....posavetuj se sa ginekologom koji bi ti hormoni najbolje odgovarali.
2013 12 22
Ne znam gde se nalazim tada. Stomak, misici, sve do kolena, gore do grudi... Cesto i mucnina i gusenje od bolova. Nema sta nisam probala i otkrijem Dexomen pre par godina. Ne uvek, ali kad hoce, onda samo on pomaze.
2013 12 22
Pisala sam već o ovome mnogo puta... Jako bolne imam, pijem brufen od 400 (po 3-4 na dan), jedino mi on pomaže... :/ Muke žive. I žao mi je svaki put kad pročitam da se neka devojka muči :(
2013 12 22
Isto... Ja pijem kaferin menstrual, brufen ili rapten k, ali ih toliko puno koristim da prestaju da deluju... Uvek nosim bodi i carape, cak i leti... Bude mi milion puta gore ako sedim na hladnom, ako mi je stomak go i slicno... Hvala Bogu pa mi ne traju dugo, samo oko 3-4 dana [:osmeh]
2013 12 22
Uf, isti slucaj prva ti dana prelezim, kad moram negde to je bas napor. Ne pijem nista, cekam da prodje (ne volim lekove), pre sam za neke biljcice. [:osmeh]
2013 12 22
Nisam probala sa kontraceptivnim pilulama jer sam cula da imaju vise losih nego dobrih strana... Ali mislim da bi mi to najvise pomoglo jer em sto me boli stomak kad dobijem em mi grudi oteknu i bole kao da mi ih neko iglama bode [:besan] i naravno, raspolozenje mi se non stop menja i placem bez razloga
2013 12 22
Bole me misici na nogama,donji deo ledja,stomak...uzas Jedini lek koji mi pomaze je Rapten-K
2013 12 22
I mene isto to zanima... Neki kazu da je zbog poremecaja hormona... Par devojaka mi je reklo da se njima poboljsalo posle porodjaja, gotovo da ni ne osete bol
2013 12 22
Meni je, po doktorima, zavaljena materica, zato imam tolike bolove i ostalo.
2013 12 22
Marina, i meni isto kafetin menstrual pomaze samo na par sati. Mnooogo je jak, uspava me za pola sata-sat i bol opet pocne kad se probudim [:vrtoglav] a ponekad me bol probudi
2013 12 22
I meni je majka pricala da je imala probleme skoro kao ja, a nakon prvog porodjaja su skoro skroz prestali.
2013 12 22
Probaj Dexomen.
2013 12 22
I moja mama [:lepota] ali recimo, moja tetka nikada nije imala problema dok se nije porodila... Sad bukvalno be moze da ustane iz kreveta prvi dan, jedva ide do wc-a, da jede i slicno...
2013 12 22
upravo patim od toga xD [:tuzan]
2013 12 22
1 2 3 4