Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

molim za savet koje iskusniji od mene!!

Nikad nisam obracala paznju na utiske I'll...ludake kojih je sve vise ovde al...strasno mrzim nekorektnost pri kupovini jer I sama sam prevarena dost puta,tacnije skoro pri svakoj kupovini ovde :-( ostajali su I meni negativni jer nikad dokaz nisu imali o ostecenju I'll nisu hteli novac nazad sto mi nije jasno al...trudim s da nikad ne pogresim jer volim ovo sto radim,krivo mi sto nema nekog da nam malo vis paznje posveti ko na drugim al nema veze....tema nije moje jadanje [:lepota] Licno sam odnela cime u bgd devojci koja nijedan utisak ovde nema(a svi znamo dana sta se sve desava) izvadila cizme iz kese pokazala joj,rekla pregledaj da posle nebude nesto,naravno cizme su u super stanju bile,da bi posle 21 sat,dobila poruku da su cizme se raspale kad se obuvala,izuvala il sta vec gumene su inace...sad nastaje pakao naravno [:tuzan] toliko zdovoljnih kupaca ovde i divnih ljui l...zar mene svaka budl nadje,pre neki dan mi jedna ostvila negativan jer joj nisam odgovorila na poruku za dimenzije tasne a ja ubacila direktno i onda kao ,,jaojjj izvini nisam videl,, dal je moguceeeee
2013 12 27
Draga Jeja1201 ja sam imala divnu saradju sa tobom i zaista sam prezadovoljna :)))))
2013 12 27
ja sam sa Jeja1201 imala punooo saradnji na kupoholicarkama.. svaka cast..i nemoj se nervirati..ima nas svakakvih [:poljubac]
2013 12 27
Da bi sad kroz silno pisanje ipk priznala da kad ih je izuvala ko zna kako i da ....joj [:tuzan] hvala vam na lepim recima i trudicu se da svakom izadjem u suster i poklanjala am koliko puta sve i ne...budala uvek ima :-(zao mi cizama najviseeeee
2013 12 27
Ja sam majci kupila na limundu nove patike s etiketom oko 1000dinara mi je sve izaslo.Obula ih je na posao,kad se vratila cele su se raspale.Naravno da nisam dala negativnu jer prodavac mi ih je posalo bas kakve su u opisu,s etiketom glanc nove.A to sto su bile nekvalitetne nije njena greska,odakle je znala da ce da se raspadnu posle jednog obuvanja!
2013 12 27
Poljubac za Jeju i hvala za cizme.Poklonjene :)) Evo i ovde javno opet. A takve osobe nemoja da te doticu uopste njihove frustracije.Ne moze nekoliko negativnih ljudi da uprlja sve one pozitivne utiske o tebi.
2013 12 27
Neke osobe ocigledno namerno hoce da ti daju negativnu a i same znaju da nisi ti kriva, lece sopstvene frustracije ili naglo reaguju. Tako sam ja jednom kupila haljinu a nisam trazila dodatne slike jer sam po slici mislila da sam prepoznala koja je iz prethodne kolekcije guess, a na kraju mi je dosla sa golim ledjima:))))) ali ja sam kriva sto nisam lepo pitala za sliku ledja:))))) Nisam ni na koga vikala, sve se to desava:) Ima puno ludaka i prevaranata, nemoj da se nerviras, ipak ima mnogo vise predivnih devojaka ovde:)
2013 12 27