Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li verovati ovom korisniku - MaximButik?

tek sam se prijavila ovde,ali vec sam pronasa savrsene haljine ovog korisnika,e sad ima problem sto na njihovoj facebook stranici kazu da se pare moraju uplatiti unapred,a pritom robu narucuju i ko zna kada ce stici,molim vas ako neko ima iskustva neka mi kaze da znam da li da narucujem ili ne,stvarno su im dobre stvari! [:osmeh]
2013 12 28
fasciniraju me nacini na koje se sve neko reklamira na ovom sajtu
2013 12 28
ja ne reklamiram nikoga,naprotiv govorim da imaju losu stranu,ali nema veze :) [:osmeh]
2013 12 28
... nema veze, meni ni iz dzepa ni u dzep
2013 12 28
Ne ona misli da ja samu sebe reklamiram :)) Inace Janne90 treba da izmenim tamo na stranici taj note,pola se placa unpred pola kad ti stigne roba. Tako sada radimo,da budemi mi sigurni da cete uzeti to sto ste porucili,a i vi da ne brinete da cete biti osteceni :)
2013 12 28
Hvala vam na ogovoru. :) moze li roba koja stigne da se pogleda i proba na licu mesta,bez slanja,odakle ste? :)
2013 12 28
pa mozda budu osteceni za tu unapred uplacenu polovinu [slika:283d6b24-bbc5-4d54-8c8e-fa201f6e7e3d]
2013 12 28
Moze naravno,narucujemo jednu turu u ponedeljak,pa kad stigne moze se probati :) U Odzacima smo. Dolazimo i u NS po potrebi jedan dan,pa javimo adresu gde smo i moze se doci i probavati roba bez obaveze :)
2013 12 28
Dzolijanaa o tome i ja razmisljam,jer ima i toga,ne znam stvarno,deluju posteno ali opet desava se svasta,slanje post expressom je dosta bolje jer se pare daju postaru a postar nije lud da ode dok se ne da odredjena suma,ovako kao sto ti kazes mogu da nas ostete za tu polovinu :D [:osmeh]
2013 12 28
MaximButik :) hvala vam na odgovoru i ja se izvinjavam sto ovde pisem ovakve stvari ali verujte mi na sve sam nailazila po ovakvim sajtovima :) nadam se da se niko nece uvrediti :)
2013 12 28
Ne mogu biti osteceni ni za sve pare jer dajem ziro racun,tamo u banci imaju sve moje podatke vazece podatke,moze me milicija naci odmah. Ne bavim se prevarama niti se krijem,naprotiv zelim jos i da sirim ovaj posao u grad i vencanice da ubacim u posao :) Znas Dzolljanaa neki ljudi imaju zivot i lepe planove u tom zivotu,nisu optereceni tudjim zivotom kao ti sa DzoDzo... :)
2013 12 28
ne bih dalje komentarisala ovu saradu
2013 12 28
Nisam se uvredila,razumem sve,nije lako davati novac ni poznanicima na poverenje a kamoli potpunom strancu :)
2013 12 28
niko ne kapira da ja jesam DZO... :(
2013 12 28
Teska sana. Ti porucis da oni poruce. Mislim...
2013 12 28
1 2 3