Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oprez cure !

Nisam sigurna 100 % , ali nesto mi je cudno ovde, evo kratke prepiske od malopre , pa procenite same [:osmeh] levis šortsevi od destiny , pre 9 minuta hi!zanimaju me ovi levis šortsevi koje prodajete,super mi izgledaju al bih htijela vidjeti kako stoje na nekome odnosno kako stoje na guzi!jel bi mogli uslikat nekog i poslat mi par slikica na mail?moj mail je [email protected] hvala i nadam se saradnji pozz AndjelaM94 , pre 3 minuta Stoje odlicno, jesu kratki ali ne previse, znaci ovaj neki fazon (poslala sam sliku sa neta koja je najpribliznija jer mi je odmah bilo sumnjivo) Poz destiny , pre 1 minuta hvala na slici i verujem da tako nekako stoje ali bih htela da vidim bliže!ako je moguče jel možeš da pošalješ te slike? p.s.usput da pitam jesi li to ti na slici? Procenite dakle same, ali ovo "p.s.usput da pitam jesi li to ti na slici?" meni govori vise od 1000 reci :):):)
2014 01 04
Oooo jos jedan manijak...dokle?!?!
2014 01 04
[:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] fujjjjjjjj, nemam komentar [:znojav]
2014 01 04
Sta ti je konkretno cudno? Ja sam se registrovala na ovaj sajt pre neki dan,pa ga tek upoznajem.Mislis da je devojka gay,ili sta? [:osmeh]
2014 01 04
Napisi koja je ta "clanica" tj link do njenog profila. :) Tj to je perverznjak :D
2014 01 04
prijavi adminu da blokira profil....
2014 01 04
Ahahhahaha. Kako se sad smejem. Umirem od smeha. Da li je moguce?
2014 01 04
vratio seeee????!!! Strasno! Ima nekih godinu dana kako je meni poslao poruku za neke farmerke, potpuno istu, sa tim mejlom! Sve ovo posalji adminki i temu takodje! Uzasss
2014 01 04
Ej,ljudi,ne mora da znaci,mozda je stvarno interesuje,ko ce znati. [:osmeh] Ili sam ja luda sto puno verujem ljudima! [:jezik]
2014 01 04
Valentina, pise da se clanica zove destiny :))))
2014 01 04
Bice prijavljeno svakako... [:vrtoglav]
2014 01 04
ne budite naivne stvarno, korisnicko ime moze biti bilo koje, a mi smo vec 2-3 puta otvarali temu u vezi njega.... Ocigledno je da tip ne odustaje!
2014 01 04
Nikoleta, ne daj se zavarati. On (sa sigurnoscu kazem on) trazi od devojke da mu slika guzu i posalje, u prevodu. Jos pita da li je to ona. Mislim stvarnooo.. Kao onaj jezivi lik sto u svidjanjima ima samo neke provokativne slike clanica. :D
2014 01 04
Mimaunique ako kazes da je mejl isti, onda je to definitivno on! Nema sumnje. Inace evo jos jedne poruke hvala ti od destiny , pre 9 minuta stvarno hvala za post,nisam mislila da možeš tako reagirati,lepo sam te zamolila da mi ih uslikaš na nekome i lepo sam pitala ak si to ti na slici jer sam želela da te pohvalim na vitkoj liniji a ti tako,stvarno još sto puta hvala!!!!
2014 01 04
Od pre neki dan sam ovde,pa ne znam sta se sve vec desavalo. [:stidljiv] [:osmeh]
2014 01 04
1 2