Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

opet manijak

ovaj svet nije normalan,u pokusaju da mu izvucem podatke nisam uspela,ali eto prepiske bar :D ponovo je covek napravio profil i opet uznemirava zz od Markoni018 , pre 2 sata Izvinite samo da vas pitam, imate li neke nosene patike da prodate? DijanaMrvica , pre 1 sati ne prodajem polovnu robu,samo novo :) Markoni018 , pre 1 sati A neke vase patike koje ne nosite? :) DijanaMrvica , pre 1 sati ne prodajem takve stvari nazalost. imam nove po povoljnim cenama Markoni018 , pre 1 sati Prodajte mi onda carape koje ste nosili ceo dan :D DijanaMrvica , pre 1 sati naravno,samo mi posaljite adresu na koju bih mogla da Vam ih posaljem . Markoni018 , pre 48 minuta Ali ja sam ozbiljan :) Jel bi ste mogli neke bele tanke carape da nosite ceo dan u nekoj obuci, cisto ovako da se ''usmrde'' jer zbog toga ih i kupujem, platio bih do 1000din :) DijanaMrvica , pre 39 minuta pa i ja sam ozbiljna,razumem kad neko ima fetis... nije mi prvi put da saljem takve stvari ako je to u pitanju :) Markoni018 , pre 26 minuta Aham, veci si slala nekom carape ili? DijanaMrvica , pre 20 minuta ne carape,majice... dajte mi adresu ako zelite da Vam posaljem,idem do poste. Vi placate postarinu Markoni018 , pre 15 minuta Jel mozemo da se dog za 2-3 dana kada budem imao pare? I za koliko biste prodali te bele carape? DijanaMrvica , pre 14 minuta ne prodajem,ne trebaju mi,poslacu Vam ih dzabe Markoni018 , pre 8 minuta Aham, jako ste divni. Nisam ocekivao ni da cemo moci da saradjujemo ovako za pare, a vi mi nudite jos za dzabe, stvarno vam hvala :) A recite mi jel problem mozda a 2-3 dana da posaljete kada budete opet isli u postu? Posto mi odgovara tad jer cu biti kuci :) DijanaMrvica , pre 7 minuta nije problem samo mi se Vi javite. Markoni018 , pre 4 minuta Ok :) A jel bi mogli da mi uslikate te bele carape? jel su nike ili?
2014 02 03
ahaha
2014 02 03
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa...strasno...
2014 02 03
strasno,sta sve ima....
2014 02 03
Nije njemu lako, mukica. Ima covek problem :) ali ima fetis prema pumi i nike-u :D
2014 02 03
ali na svakom mogucem je sajtu i stalno trazi slike prljavih umirisanih carapica :D
2014 02 03
Bas cu da mu posaljem nike carape! Ima da dobije dedine vunene nosene 20 god :D
2014 02 03
Daj ja cu da saljem drage volje kolko oces carapa, ako placa jedan par 1000 din :D
2014 02 03
ahahaha baletanka :D [:poljubac] [:poljubac]
2014 02 03
hihiihihihihihi :D ajde da je trazio gacice ali carapice smrdljusice hehehehe :D
2014 02 03
ma to je neka bolesna zena po meni koja nema preca posla, nego da zajebava druge, fetis ne mogu da budu bele carape, ni u kom smislu [:sokiran]
2014 02 03