Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Znaci bezobrazluk da nema veceg...Devojka kao prvo ne znam sta hoce....

hvala puno sladnjanica83... [:poljubac]
2014 02 07
ja sam htela razmenu sa danijelom. bolje sto nisam..
2014 02 08
ne znam mozda bi prema tebi bila drugacija ali cisto sumnjam takva je sa svima...veoma drska...
2014 02 08
ja sam sa ovom clanicom dogovorila zamenu i naravno ja sam joj poslala majicu koju je zelela istog dana otisla u postu i poslala kao preporuceno pismo da joj izadjem u susret i da ne placa postarinu i evo cekam je vec par dana prvo mi je rekla da je bolesna ajde ok nije problem sacekacu......evo saljem vec trecu poruku odgovor ne dobijam zbog zamene sa njom druge devojke sam iskulirala i ja sam u problemima pa se trudim ovde svaku devojku i svacije vreme da ispostujem... necu biti drska i bezobrazna i dalje se nadam da ce me ispostovati da ne bih dolazila kod nje po svoju majicu...jer hvala bogu adresu imam . . .. da ne poverujes dokle ide ljudska glupost ne mislim samo na nju vec ima dosta takvih devojaka ovde koje se ciganisu za neciju polovnu krpu ..... do sad sam bila dobrotvorna ustanova na ovom sajtu al sad cu ovo resavati drugacije...
2014 02 08
Moj komentar ce biti samo: za*ebite se ponovo pa saljite preporuceno zbog 50 dinara. Ocigledno vam toliko kostaju zivci.
2014 02 08
Dobro, obe ste malo preterale........... i nepotrebna galama. Ovaj forum je trusno podrucje. Nekada se svadjate bez a nekada sa razlogom. uvijek u pocetku jedni drugima "draga, srce, duso, poljubac.. a onda BUM" . želim vam svima ugodne saradnje i da se neprijatne saradnje svedu na minimum.
2014 02 08
xaxaxax...ladno je postavila temu da nisam videla....znaci strasna je.,
2014 02 08
ja sam cekala od nje paket 3 dana i posle hiljadu poruka je poslala!
2014 02 08
znaci nemogu da verujem....pazi nisam videla temu uopste da je pisala o meni...xaxaxaxax...ja je napusila..xaxaxaxa...strasna je...evo jednoj clanici isto ne odgovara na poruke i kaze da nema sta sa njom vise da pise...xaxaxaxa kako je bezobrazna...
2014 02 08
1 2 3 4