Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Znaci bezobrazluk da nema veceg...Devojka kao prvo ne znam sta hoce....

Konfuzne su poruke, koliko sam shvatila vi ste se menjala zalutali su paketi pa ste opet jedna drugog slale pakete?Samo mi nije jasno obe ste iz Bgd sto se lepo niste nasle?
2014 02 07
da devojka je veoma drska...ja sam kim ne ostvarim saradnju ,ne pljujem ga kao doticna...jos mi govori da lazem...mislim van svake pameti...
2014 02 07
Kad si trazila broj posiljke ona ti je rekla da joj se paket vratio... kako joj se vratio bas tad kad je trebala broj da ti da? A recnik ne zelim ni da komentarisem...
2014 02 07
ja sam njoj poslala imam papir i sve a ona meni izgleda da nije ni poslala...ja sam iz panceva ali ne zivim u pancevu...
2014 02 07
eto sami prokomentarisite ja zivaca nemam vise za nju....
2014 02 07
devojke ja mislim da je naj bolje ne raditi razmene ja sam od toga odustala odavno kupim sta mi se svidja izvoli kupi sta ti se svidja nema sanse vise da se jurim dali mi je poslat paket ili da prva saljem paket od toga mi je muka
2014 02 07
majko mila, kakvog sveta ovde ima. Sto si uopste nakon onakvih poruka i htela da ponavljas razmenu s njom?
2014 02 07
[:sokiran]
2014 02 07
ne znam ni sama...dopala mi se stvar i mislila sam da ce se smiriti i biti normalna...ali sam pogresila... [:besan] [:besan] [:besan] [:besan]
2014 02 07
Svi se žale te na ovo, te na ono na sajtu.. A kad bi smo samo MALO finije, kulturnije, ljubaznije bile jedna prema drugoj ovaj sajt bi cvetao. Bonton devojke, BONTON!!!! :)
2014 02 07
kako ti mozes da imas bonton ako te devojka prva napadne i pocne da te vredja i govori ti sve i svasta...a ti na to treba da joj kazes:"draga super si osoba,jako te gotivim,ljubim te,srce moje,draga moja super si lik"?jel tako treba?
2014 02 07
Ocigledno imate veliki problem sa komunikacijom,u mom slucaju kada naidjem na osobe sa ovakvim nacinom izrazavanja jednostavno ne zelim da saradjujem sa njima,ne treba forsirati saradnju i komunikaciju sa takvih ljudima,dzabe sto imaju lepe stvari na profilu ukoliko ti presedne bilo kakav kontakt sa takvim devojkama
2014 02 07
Mislis ona ima problem sa sobom...
2014 02 07
Mislila sam na nju a ne na tebe, nemoj da si ti sad drska. Umesto što produžavaš sebi totalno BESPOTREBNO nerviranje, koristi mozak i prekini komunikaciju na što finiji način. Jer ona posle neće imati pokriće tebe da napada.
2014 02 07
ej nisam drska...:)))) samo sam realno rekla...:))))) ja sam prekinula ali cekam hoce li mi jos nesto poslati...samo mi nije jasno zasto ne komentarise ovde kad je toliko hrabra...:))))
2014 02 07