Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Znaci bezobrazluk da nema veceg...Devojka kao prvo ne znam sta hoce....

Ja ti kažem u najboljoj nameri, i ono što ti je u interesu. Lako se provali ko je pogodan za saradnju ili nije. Ja sam skoro imala frku na fejsu jer nisam htela da prodam nešto osobi koja me je bukvalno izmrcvarila kao roba. Tako da, veruj mi, super je razmeniti ili prodati, ali moramo da se složimo da su naši živci ipak najbitniji u celoj priči ;)
2014 02 07
xaxaxa..ja zivce nemam vise...:))))
2014 02 07
Kad bih ja gubila živce pri svakoj lošoj saradnji, do sad bih bila u Lazi :D Mislim, super je ekipa, LUDI SU (:D) ali bolje da nam se još ne pridružuješ i povratiš živce ;)
2014 02 07
xaxax...ali ovo...da li te je neko tako nekad uvredio ovde?i rekla ti da si majmun debilski....xaaxaxaxaxaxa
2014 02 07
Ne samo mene, kontam da je u stvari dosta članica manje-više prošlo kroz isto. Zato, ne pridaj tome toliki značaj, znaš da nisi kriva, a i mi to sad znamo.
2014 02 07
ali sam stvarno to morala da iznesem javno jel mi je stvarno muka od nje...!!!!
2014 02 07
Pa ne, i dobro je što si iznela javno. Ali nema potrebe dalje da se prepireš i nerviraš, dokaze si nam ostavila :)
2014 02 07
da ali me cudi da neke devojke sad ovo nisu ni pogledale i uopste ih ne zanima ko je kakav ovde... [:besan]
2014 02 07
Meni niste jasne ni jedna ni druga,cim je doslo do problema u samom startu nije trebalo vise uopste da insistirate na daljoj saradnji..Prvo,kada se nekome nesto salje uvek se sacuvaju potvrde iz poste sve dok paket ne stigne,ti si sacuvala,ona nije,sto moze da govori o profesionalnosti prodavca..Drugo,nije trebalo javno da stavljas adresu,to je privatna prepiska,a ovde svakakvih osoba ima(dobronameran savet)..A trece,ako se javno prica o problema,svako moze da iznese svoje vidjenje situacije i da komentarise kako hoce...stavovi ce se uvek razlikovati..:)
2014 02 07
to sam znala i ja ..ok stavila sam i moju adresu...niko nije rekao da ne sme da se komentarise...ali hvala na savetu...
2014 02 07
ja sam morala da slikam i stavim sliku ovde kako bi imala dokaz...
2014 02 07
Ja mislim da se ona već oglasila, i to sa temom "Mislim da ću biti blokirana" ili tako nešto. To je ono što ja SVE VREME govorim, ako vidite da ne ide, ne ide, fino prekinete razgovor, i svako na svoju stranu.
2014 02 07
imas li link te teme mozda?
2014 02 07
Čini mi se da ju je obrisala, nisam sigurna. Pročačkaj po forumu, možda je nađeš, meni se zagubilo u history-ju odavno..
2014 02 07
stvarno nemam vremena sad da trazim...bilo je dosta...videcemo kasnije da li ce se oglasiti i sta ima za reci...:)
2014 02 07