Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O KORISNICI DANIJELAMODA.IMA PRELEP BONTON...

pogledajte sami kako se ponasa i sta pise... SLUSAJ! od danijelamoda , pre 7 minuta lepo se mani mene i ne proziwaj me bezeweze da stwarno ne bi imale problema. u temi pises kako ti je muka a owamo se i dalje '''kacis'' . to sto su se paketi wratili ja kriwa nisam a ni ti, rekla sam ti da saradjujem s tobom necu tako da prestani da me uhodis.. TatjanaBukovac , pre 6 minuta nemam sa tobom sta da pricam.dovidjenja...!!!! TatjanaBukovac , pre 6 minuta samo da se zna ko je ko danijelamoda , pre 4 minuta ok. videcemo i to. TatjanaBukovac , pre 3 minuta videces ti svasta...kacis se samnom...to ti ne treba.upravo si prijavljena... TatjanaBukovac , pre 2 minuta svaku poruku koju mi pudes pisala u inboxu bice postavljena na temi... danijelamoda , pre 1 minuta uf zabole me. widim da se hranis owim krpicama, imaces za ziwot. :) a ako te blok ostaces gladna.. zalim te dete stwarno
2014 02 09
ja sam samo iskrena...i kako se ti ponasas...ja sam ti rekla...
2014 02 09
zasto uopsta nastavljate raspravu??? Obe cete odbiti kupce.
2014 02 09
Cemu ovo ? :(
2014 02 09
Eto ove dve se svadjaju, pljuju, vredjaju i prete danima i nisu dobile nikakve sankcije, a pola starih clanica je na bloku...Strasno sta se radi na ovom sajtu.
2014 02 09
Pravo kazes Cecilia,ja sam bila citav mesec na bloku,pritom nemam pojma koji je razlog,objasnjenje nikakavo nisam dobila.... [:besan] Inace,dabl V je najiritantnije slowo u azbuci,definitiwno! Wuk Karadzic se prewrce u gwobu garantowano!Reci su izgubiwe smisao,obwik,bogami i fowmu,towiko da cesto ne znam sta je pisac hteo da kaze.. [:znojav]
2014 02 09
ahaha..:D bebabubica svaka cast za komentar.
2014 02 09
WalentinaW,hwala! :D :D :D :D :D :***
2014 02 09
ahahahhah... Niste u trendu dewojke, shta dam wam kazhem. :P
2014 02 09
Mislim da sam na pragu otkrica problema,mozda Danijelamoda nije htela da preuzme paket jer nije ocekiwala da stigne od Tatjane Bukovac wec od Tatjane BukoWac!!! [:jezik]
2014 02 09
xaxaxaxaxaxaxa...u pravu si bebabubica...
2014 02 10
bebabubice danijeli nikakaW paket stigao nije.
2014 02 10
Stwarno je swe tako cudno,mozda je kriw postar.... [:tuzan]
2014 02 10
cule ste kakva je...
2014 02 10