Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

Pa nastao bi haos kada bi svi sve pisali gde stignemo, zato su forumi tu i razvrstani po kategorijama a teme ne bi trebalo gusiti prepucavanjima, to se resava u pp porukama. Mnoge clanice su trajno blokirane bas zbog toga. Kada sam rekla izlazak iz okvira teme mislila sam na prepucavanja, vredjanja, itd... Nema potrebe vise zaista, trebala je ova rasprava odavno biti okoncana i to privatno u poruci a ne ovako u temi posle mesec dana i to javno a predhodno priznati deo krivice.... Nemam reci. Kraj.
2016 02 04
Aaaaaaahahahaha kapetan SoJic jeeeeee sve objasnio hahahahahahhahahahhaha...
2016 02 04
> FarAway: > IrenicaShock. Nisam ni sanjala da od nje mogu doziveti nesto ovako, sobzirom da joj je glavni adut u prodaji luksuz , kvalitet itd... Ocekivala sam vise od nje. I pritom naglasavam, ne bi bilo nikakvog problema da zena se javi, lepo ponudi bar izvinjenje... ta ista clanica je prodavala vamp cizme za koje sam se ja javila i rekla da uplacujem novac za neki dan, a ona je odmah prodala cizme.
2016 02 05
@Addamsova koliko sam upucena IrenicaShock je blokirana pre vise od mesec dana..ALi ocigledno da nije bila korektna. Nista novo, na zalost.
2016 02 05
Jeste Irenica je blokirana vec neko vreme.
2016 02 05
ja sam sada tek naletela ovde :)
2016 02 05
@JMilica95 se, opusteno, reklamira na svim velikim temama
2016 02 11
Ooo, da. Videla sam jos juce, ali je bilo pola 3 ujutru :") :/
2016 02 11
Sve razumem, više - manje, ali da se takođe reklamira u temi Crna Lista... to već ne razumem x-)
2016 02 11
Jedino je nema u temama za knjige x-)
2016 02 11
Ne voli da čita x-) smor tema :P
2016 02 12
Sve se u zivotu vraca, sve se placa! Nisam bila hrabra i nisam dala negativnu ocenu IrenicaShock, kod koje sam uzela vise stvari odjednom, jer smo se dogovorile da ona plati postarinu, na kraju kad mi je stigao paket moji su preuzeli i platili postarinu. A u paketu od cetiri stvari dve su bile ok, a dve flekave, vratila sam joj dve flekave stvari ali ona meni nikad nije vratila novac, od nje sam dobila samo uvrede kad sam trazila novac nazad i buru u stomaku, da bi imala mir sve sam zaboravila, ali evo sad slucajno vidim temu kad ono o IrenicaShock koja je na kraju blokirana, ko zna koliko jos ima devojaka koje je ona prevarila. Ova tema me ohrabruje da u buduce sve lepo fotografisem i objavim. Hvala i sve najbolje vam zelim svima!
2016 02 27
> Mojagarderober: > i ja sam sa njom poput Addamsove imala situaciju, u pitanju je bio ceger za koji sam najpre zatrazila mere, mere danima nisam dobijala uz objasnjenje da joj je u radnji i da ne stize, kakvo god to NElogicno objasnjenje bilo, a ja sam obecala da cu kroz par dana svratiti do te iste radnje da kupim ceger, da bi dok sam ja stigla uopste da krocim u radnju, isti prodala U, ja sam joj iks puta tražila mere za razne stvari, maltene nudila pare, nijednom nisam dobila odgovor. Lažem, jesam jednom pre par godina, da će izmeriti neki mantil, i to je bilo to. I te stvari tako stoje, stoje, neke nekad budu prodate, neke ne. Nije da je navala pa je neko stigao pre mene, mada i da jeste to može lepo da se kaže.
2016 03 01
A da ste dale negativnu ocenu, mnogo bi ranije bila blokirana i ne bi prevarila (ako jeste, a kako vidim jeste) jos mnogo clanica. I nebitno koja je osoba u pitanju, jednostavno ili neka se nauce redu, ili nemoj da prodaju i varaju ljude. Zato je vazno dati negativnu ocenu narocito kod onih sa puno pozitivnih naravno kad ima razloga, ne iz cista mira, da se ne bi opustile i "iskvarile" za nekog buduceg kupca.
2016 03 02
mozete videti komentar na negativnu ocenu koju imam na svom profilu i moj odgovor na istu.. je zi vo
2016 03 04
1 2 ... 13 14 15 16 17