Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

i nisu mi toliko strašne korisnice sa buljuk pozitivnih ocena koje zeznu nekog, već čitava horda koja se odjednom javlja i piše kako sam ih ja ''zeznula'' pre godinu, dve dana...a profil imam tek 2 meseca nepuna..smešno, zaista..pozivam i ovde adminke da provere istinitost tvrdnji koje iznosim
2016 03 04
Jao bre, sta sve rade... iskreno, i ja sam vec na ivici da prestanem da kupujem na ovom sajtu. Sad sam narucila od jedne devojke/zene koja sije, jesenas mi je sila haljinu i odusevila me, sada hocu opet haljinu i kosulju, tako da, ne zelim da se traumiram oko laznih profila i prevaranata. Svaka cas izuzecima, naravno.
2016 03 07
*cast
2016 03 07
Kada smo vec kod broja pozitivnih komentara ... ja ih imam 2 jer sam jos uvek ''nova'' i ok mi je da su clanice mozda nepoverljive. Ali, sta sa situacijom kada mi se obrati clanica sa 68 pozitivnih i dogovaramo se za neki predmet, dodjemo do tacke da li post express-om ili preporuceno i ... ''nestane''. Jednostavno, bez komentara se vise ne oglasava. A ja se polomim da joj posaljem dodatne slike, dimenzije ... I posle mi sa malo lajkova smo pod znakom pitanja.
2016 03 08
Da, videla sam ali ... necu imenovati. I ovde sam se oglasila samo zato sto sam se iznervirala :-). Kao sto si rekla, sve je stvar kulture!
2016 03 08
> materialgirl: > ono sto jos nismo odgonetnuli je sta spada pod tu komercijanu prodaju.. jedna stvar je svakako kad kazu dostupne sve velicine, na primer, ali sta je sa second hand shop-ovima.. da se razumemo odmah, meni oni ne smetaju ni najmanje, cak ima par clanica koje imaju jako lepe second hand stvari i mnoge clanice se oblace kod njih, ali ako se pogleda cela prva strana najaktivnijih korisnika svi su taj fazon, pa pitam da li je to dozvoljeno ili nije? Bravo...
2016 03 10
> OlgaAN: > @JMilica95 se, opusteno, reklamira na svim velikim temama I prodaje ram za slike :)
2016 03 10
Eto da se i ja pozalim po prvi put. Inace sam , dugo godina po raznoraznim sajtovima ovog tipa... Pre desetak dana kupim od clanice prsluk kao strikani...na slici divan, opis da ti se dusa razmeksa...pitam je za dodatno objasnjenje (opis) jer nisam mogla da ocenim po slikama...u naglasim da nikako ne zelim prsluk ako ima takav i takav oblik .Kaze ona da nije takvog oblika, bas naprotiv, slucajno je ispalo tako na slici.Dobro. Stize mi paket, otvaram...sok! Boja veze nema sa slike, istanjen nosen do besvesti...oblik? upravo onakav kakav nisam zelela- a potvrdila mi je da NIJE takav! I sta ja radim? -nista...napisala sam joj poruku u kojoj sam izrazila nezadovolljstvo, ona kaze " Jaoooo, drga bas mi je zao, evo prosledicu ti slike pa ga ti prodaj" Da ga prodam? Ne bih dala ni 100 din. za njega a ne 700 plus oko 300 postarine koliko sam ja dala...Naravno nije ponudila povracaj novca.Kao dokaz mogu priloziti slike moje i njene...razgovor.... E sad moja dilema je: kako je oceniti? Devojka ima par stotina poz. kom. ...da ja budem crna ovca pa da se usudim da joj narusim ugled, ili da cutim? Naravno ona meni nije ostavila utisak iako
2016 03 13
...Iako sam ja uredno ispostovala dogovor i platila...Sta da radim?
2016 03 13
Mislim da bi trebala da joj posaljes poruku i pitas da ti vrati novac jer predmet ne odgovara opisu. Ako ne pristane trebala bi da joj das negativnu. Sacuvaj fotografije koje je ona postavila i ti napravi svoje da bi imala dokaz da nisi dobila to sto si ocekivala, u slucaju osvetnicke negativne. Ko zna koliko ostecenih i iznosenih predmeta su prodale bas te clanice sa jako puno pozitivnih ocena al se ostale boje da im daju negativnu.
2016 03 13
Eto cula sam se sa njom, objasnila joj da nije u redu i zena pristala da vrati novac...hvala bogu jos ima postenih... Hvala devojke na savetu 😉
2016 03 13
imala sam slicno iskustvo...ona preko 100pozitivnih a ja jedva 20..u pitanju je zamena bila..i bio je dogovor da svako plati svoj ptt..ja sam na kraju platila 2 a ona se nije ni javila ni udostojila da se izvini..sa drugom preko 100pozitivnih kupila sam mantil pisalo nov i sa etiketom..stigao je sa etiketom koja nema veze sa mantilom i new york tj amisu markom...i usiven ispod rukava..opet se ni ta nije udostojila da se izvini ili uradi nesto povodom toga..strasnoooooooooooooooo prodajem sada vise na fb nego ovde jer mi utisci ne znace nista!!!!
2016 03 28
Meni je naročito interesantno da se neko sa puno pozitivnih ocena raspituje da kupi nešto, i na kraju prekine razgovor bez da kaže da se ipak odlučio da ne kupi stvar. To je masovna pojava. Ili recimo da želi neku moju novu stvar uz razmenu za krpu (iako sam na profilu precizirala da ne radim razmene). Valjda prvo pitaš da li neko radi razmene pa klikneš želim? I onda naprasno prekinu razgovor, ako ne pristaneš. Zar nije pristojno da odgovoriš?
2016 04 07
Naravno da je najmanje sto covek moze da uradi da odgovori na poruku. Ni ja u ovom momentu ne radim razmene, pa uvek odgovorim kulturno na poruke i ponudim neki popust ili dogovor. To se valjda zove kultura i vaspitanje.
2016 04 07
Ovo je odgovor koji sam dobila **JA SAM SANDALE SLIKALA VAS JE PROBLEM DA LI VAM SE DOPADAJU ILI NE,ZA 500 din budite srecni to toliko i Vredi,necu da se raspravljam uopste ako vam se ne dopadaju ja nisam kriva ja te sandale nisam ni nosila vec moja sestra ja sam ih samo pogledala probala i slikala i nista im ne ali za 500 din. Pozdrav** sad cu postaviti sta je ona slikala....a sta sam ja slikala kad sam ih dobila
2016 05 28
1 2 ... 14 15 16 17