Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

Izmisljas sada ,,,bolesnica nigde ne pise....Malo imas problem sa citanjem.Klinka nije uvreda...Niti je to moj recnik da bilo kome kazem bolesnica, da si klinka jesi...za mene jesi ...sta cu ja sto sam starija od tebe.
2016 02 04
Natasa969 , pre 24 dana, 11:21 Zdravo. stigle su farmerke ...sve je ok sto se opisa stanja tice, osim sto pise da je velicina 27 i to nikako ne odgovara velicini M..male su mi .jer da je pisalo 27 ja ih sigurno ne kupila jer ja nosim 28.Ja ne radim i zadnje pare sam dala da bi ih kupila. I da, kao sto vidite na slici ja nisam klinka da ne znam sta je M a sta je 27..Imam skoro 50 godina. Lustgirl , pre 24 dana, 11:26 Poštovanje Vama, nisam imala nameru da Vam posaljem nista sto vam ne odgovara, merila sam Vam pantalone, brojeve ne gledam jer sam ja kupila Beneton 34 pa su mi velike a druge marke pantalone koje imam su 34 pa su mi ok. Ja nosim 27 broj i farmerice koje sam vama poslala definitivno odgovaraju velicini 28 jer su meni prevelike . Lustgirl , pre 24 dana, 11:28 poslala sam vam mere... Lustgirl , pre 24 dana, 11:30
2016 02 04
Natasa969 , pre 24 dana, 11:35 Za mene ste opet klinka jer sam mogla da vas rodim...Ocigledno jos imate mnogo da ucite u zivotu. i nema potrebe da se dalje nastavljamo. POZDRAV Lustgirl , pre 23 dana, 11:38 strasno, pantalone sam dobila, iz Australije, bilo mi je bas ruzno sto nisu oprane jer ja nisam prala za Bozic i receno Vam je odmah sve, Ja sam medicinski radnik i veoma sam uredna, Vasa kupovina je bila na brzinu, pantalone sam dobila skoro i stavila sam ih na prodaju ali se nisam nadala da ce tako brzo neko da ih kupi, mislila sam da cu ih oprati pre slanja, nego sta da Vam kazem, ja sam Vam sve rekla kako jeste i bila sam svesna da su pantalone USTAJALE * I rekoh vam odmah, vi ste mogli odustati Lustgirl , pre 23 dana, 11:39 ok ,hvala na lekciji, Lustgirl , pre 23 dana, 11:42 pozdrav Natasa969 , pre 23 dana, 11:51 Mogli ste odmah dakazete moram da ih operem pa cu poslati u ponedeljak...Dobili ste prljave farmerke. svaka cast za tu osobu koja vam ih je poslala 😃...Zao mi je ali ja vama ne verujem nista..POZ i svako dobro...Svaka skola se placa i covek se uci dok je ziv...
2016 02 04
Lustgirl , pre 23 dana, 11:56 Ok, ok ,moja greska sto sam poslala takve, ni ja nikome nista ne verujem pogotovo zenama na krpicama, za cistocu predmeta sam bila svesna i razmisljala sam o tome, mada brdo klinkatakve predmete prodaje kao sasvim normalne ali da ne zalazimo u dubinu i raspravu. Ja sam kupila nekoliko puta smrdljivu garderobu od duvanskog dima i dlaka od kerova pa sam jednostavno odustala od svega a odustacu i od ovih krpica, poklonicu sve pa gotovo. Ne zivim od ovoga i ne trebaju mi neprijatnosti. Ja sam osoba koju kolege cene i postuju, majka, supruga i ponavljam Vam Jako mi je zao sto nisam farke oprala i stavila u lenor. Lustgirl , pre 23 dana, 11:57 Tetka iz australije je bila i donela brdo odece koja je bila svakakva i cista i ustajala, praznik me je omeo u pranju i to je to. Izvinite. Lustgirl , pre 23 dana, 11:59 A* Lustgirl , pre 23 dana, 11:59 Svako dobro Vam zelim. Natasa969 , pre 23 dana, 12:00 Nema potrebe dalje da se nastavljamo i dodatno nerviramo...Ja sam pogresila sto sam prihvatila iako su prljave vi sto niste rekli da su 27..mere su pisale ja sam uzela i to je to... Natasa969 , pre 23 dana, 12:00 Ok kazem,,,gotovo...samo je trebalo da napisete br 27 i to je to....ovo za cistocu me je dodatno iziritiralo...Pozdrav Lustgirl , pre 23 dana, 12:01 pozdrav Natasa.
2016 02 04
> Natasa969: > Izmisljas sada ,,,bolesnica nigde ne pise....Malo imas problem sa citanjem.Klinka nije uvreda...Niti je to moj recnik da bilo kome kazem bolesnica, da si klinka jesi...za mene jesi ...sta cu ja sto sam starija od tebe. Procitajte par stranica unazad pa ce te videti o cemu pricam, vi se tu nigde ne spominjete, ne gusite temu pisacu ADMINU
2016 02 04
U ostalom ako hocete vratite farmerice posle mesec dana kad tada niste i dobicete nazad svoj novac, samo me se okanite vise.
2016 02 04
Pisi adminu bas me briga..Kad se meni obracas ne koristi izraze kojima su te drugi nazivali. Necu nista da vratim vec hocu da pokazem da ni ti nisi ispravna! S.re mi se vise da pazim ovde sta pricam a izvlacis reci iz konteksta..Tebi je vise stalo do toga sta ce ko o tebi da misli...mene bas bre briga sta ce ko da misli...ali nisi rekala ISTINU CELU..Samo sam to htela da dokazem. Nista vise. Jer takvih kao sto si ti je ovde pun kofer..Fina fina, ali ti ga fino u uvali...
2016 02 04
Lustgirl: ''I za razliku od Vas nisam vredjala a vi ste mene nazivali "Klinkom-balavicom koja pisa u pesak" a clanica gore spomenuta, kada sam rekla da se dogovorimo rekla mi je "da sam bolesna" iako sam imala crno na belo sve poruke i prepiske'' Ja koliko shvatih,tj ocima vidjeh svojim,nidje Vas Natasa nije vrijedjala...tj nije vas nazvala balavicom,a bolesnicom (rekoste) da Vas nazvala neka druga clanica, znaci ni to nije rekla Natasa... Zena je samo ovo rekla ";Draga'' moja Vi se jos niste ni rodili dok sam ja nosila americke velicine S,M,L''! ..Tek kasnije se nadovezala DA JESTE KLINKA ZA NJU(AKCENAT JE ''ZA NJU'',jer zena ima oko 50god),ali evo i ja sam balavce za Natasu,pa nije uvreda to,to je realno stanje po krstenici! Treba i da Vam bude milo sto ste majka a i dalje k'o klinka,da Vam imponuje to! Nadam se da ce meni jednog dana neko rec' da sam mlada i klinka,dok setam dijete! A za mjere,napisane su ove: "Mere: poluobim struka 40, kukovi priblizno 50, butine najsiri deo 26, duzina 97" A vi Natasa kazete: "Poluobim struka je manji....mozda je moj metar pogresan..." Ajde da se ne nagadja i prepucava,Natasa prislonite metar na te famozne pantalone,uslikajte i okacite sliku ovdje,pa ce se vidjet o cemu se radi...
2016 02 04
Cim sinu skinem temperaturu uslikacu...sta mi je tesko :) Sve za pravdu!!!
2016 02 04
Lustgirl ne znam koja je od vas dve u pravu tako da necu da ulazim u vasu raspravku ali iz ove vase raspravke usi mi je zaparala recenica zalicu se adminu nemas zasta da se zalis adminu clanica te nije vredjala ima prava da napise sta hoce i gde hoce nije ova tema nista posebno da mogu da su ukljuce samo clanice koje tebi odgovaraju i ova recenica zalicu se adminu lici bas na detinjast gest kao u doba vrtica zalicu se vaspitacici
2016 02 04
> lidija18: > i ova recenica zalicu se adminu lici bas na detinjast gest kao u doba vrtica zalicu se vaspitacici napisala sam da clanica gusi temu; ****ne gusite temu pisacu ADMINU**** zabranjeno je izlaziti iz okvira teme, a ova tema je postala cisto prepucavanje koje ne vodi nikud, zena se tada nije zalila i trazila novac nazad i sta sad? Sto se mene tice neka pise do sutra ko sta hoce samo nema potrebe da se stranice popunjavaju prepiskom saradnje koja je prosla pre mesec dana i clanica tada nije trazila reklamaciju. Znaci to je gotovo, zavrseno. Pustite i druge clanice da pisu svoja iskustva a ne 4 stranice prepiske i citati. Ja nisam klinka i ne dozvoljavam da mi se tako neko obraca, IMAM IME , ni rodjena majka mi ne kaze da sam klinka koja me je rodila. I opet sam joj napisala ako hoce reklamaciju da cu joj vratiti novac samo da ne davi vise ni mene ni temu.
2016 02 04
Natasa je i sama napisala da je kriva sto nije pitala koja velicina pise na etiketi a ja sam kriva sto nisam farke oprala. Tako da je krivica pola-pola i zato je saradnja tako prosla, bez ocena, bez reklamacije, tj zena nije ni trazila reklamaciju. To sto mi mozete biti majka ne daje Vam za pravo da me nazivate klinkom.
2016 02 04
Dobro GOSPODJO Lustgirl...nema potrebe da mi crtate...Poentu mog oglasavanja nisi shvatila...ili ne zelis..A mogu da pisem koliko hocu..do sutra ako mi se pise..Tebi ako smeta i toliko te pogadja sto citas??? Cetiri stranice sam sama ispisala...u jeee a ti rec progovorila nisi... ko papagaj..samo istu pesmu pevas....
2016 02 04
podugo sam na ovom sajtu takoreci par godina ali za to pravilo da se neko zali adminu za gusenje teme nisam cula kao i to da je zabranjeno izlaziti iz okvira teme nastavite vi dalje nebi ja vise da vam smetam posto ocigledno ja i ne znam pravila foruma :)
2016 02 04
lidija18 nemam sta dalje da nastavljam...Sve je vec receno.
2016 02 04
1 2 ... 12 13 14 15 16 17