Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

"nisam htela da joj kvarim toliko pozitivnih ocena, devojke bi pomislile da sam neki baksuz " Vidim da nisam jedina koja pravi ovakve greske. Nazvacu ih greskama jer vidim da nisam jedina koja tako ne voli da kvari ugled nekih clanica sa ooooogromnim brojem utisaka, jer bi naravno sigurno pomislili za mene da sam baksuz a nije tako. Necu da imenujem (eto, opet da ne kvarim ugled tih clanica :D ) ali verujem da nisam jedina koja je imala losija iskustva sa nekim clanicama sa preko 1000 utisaka, tj ne mogu da kazem da su skroz losa jer je problem bio nekako i resen, ali zaista nije bilo korektno slati robu koja jeste nova, ali materijal podseca na krpu za brisanje prozora. I napisati za stvar da je u korektnom stanju kad je u realnosti katastrofa, cudno mi je da takve clanice dozvoljavaju da se obrukaju za par stotina dinara, bar da je neka veca para u pitanju.
2016 01 22
Opis BUKVALNO NOVA TORBA HM PLACENA 2800. NEMA NIKAKVO OSTECENJE. PRODAJEM JE UPOLA CENEE ....ccc
2016 01 23
Samo, po meni nije u redu da joj prepravis negativan u pozitivan, ako ti vrati novac....neutralan sa obrazlozenjem bi bio fer prema drugim clanicama. Cisto da se zna da je moguce da od te clanice umesto obecanog novog u paketu stigne djubre.
2016 01 23
Da,u pravu si, ja sam nova na sajtu i imam par saradnji, naravno uspesne, i to sa devojkama koje su kao ja, nesto noviji clanovi. Svaka cast zenama koje imaju mnogo pozitivnih utisaka, ali zasto ljudi nemaju poverenja u osobe sa malo pozitivnih ocena? Da li ih plasi da ce biti prevarene? Ima takvih situacija, priznajem,i sama sam ih iskusila na drugim sajtovima, nadam se da necu iskusiti ovde. Ali zar ne treba dati sansu i pocetnicima? Nije svako vec poznat clan, i dugo ovde. Nije svako toliko slobodan da stalno visi tu, udje povremeno, pogleda poruke, ima li zainteresovanih. Ja, sam medju tim ljudima. Ali opet nikad se ne zna ni sa pocetnikom ni sa starim clanom.Mada kome nije bitno da po svaku cenu uzme novac, vec da proda ono sto ima tacno opisano, tome se smanjuju sanse za uspesne saradnje zbog tih koji se osile, pa prodaju sve i svasta. U pravu su koleginice, trazi svoje pare nazad svakako. A najvise se slazem sa Linnaa.
2016 01 25
Strašno,kakvih sve članica ima,totalno si u pravu štp se teme tiče,i ako sam nova,možda nemam pravo glasa,ali kapiram te i u pravu si.
2016 01 27
Lust,zao mi je sto si tako prosla. Otvori temu i prilozi sve sto imas u vezi te saradnje.
2016 01 28
OoO.. koja "obrazlozenja" u utiscima ..ccc
2016 01 28
Pismenost na nivou ali po strani to, skontala sam da joj se jako svidela haljinica i da je bila resena da je odbrani svim oruzjem a jedino koje je imala je besmisleno trabunjanje bez padeza, lazi i sarkazam. Eto podelila sam svoje iskustvo i nadam se da ce neko izvuci pouku iz njega nista vise. U zivotu sam sam mnogo vrednije stvari izgubila tako da me me ovo vise ne dotice i ne iznenadjuje nista. Ljudi su u stanju da lazu za sitne pare i da misle da ce to tek tako proci...
2016 01 28
Hvala ti , jer sada znamo sta od nje mozemo da ocekujemo.
2016 01 28
mislim to sa vredjanjem mi je van svake pameti...znala sam da je sklona reklamiranju na konto razmena ali i da vredja iskreno nisam....kukuuuu
2016 01 28
Ja sam sa tom članicom pre par meseci dogovorila lično preuzimanje za njene "Nove, ne nošene gumene čizme". Kada smo se našle, čizme su bile na par mesta oljuštene tamo gde je skaj, od novog ni N. Još mi kaže - možeš to imalinom da pokriješ .. Hihihi, da sam htela da pokrivam, ne bih tražila NOVE čizme, hm ? :P
2016 01 28
Fina je do neke mere, ali mi je pukao film kada mi je rekla da sam bolesna i da nisam normalna. Ja sam samo trazila da ispravi svoju gresku. Necu vise da komentarisem suvisno je sve.
2016 01 28
> AleksandraKraus: Znaci definitivno fura fazon " dobro je sve samo da prodje, da se uturi" 😄 IMALINOM??? WTF?
2016 01 28
E ovako,slucajno sam naletela na neku haljinu,nasla je na ovom sajtu i zbog iste otvorila nalog.Od clanice tom prilikom narucila nekoliko stvari,i zaista bila odusevljena.U svakom smislu,sto stvarima sto komunikacijom.To mi je prva kupovina preko intereta ikada!Ne secam se da li sam obracala paznju na utiske...Uglavnom,nije medju najaktivnijim clanovima i nema nesto preterano mnogo utisaka.Sto se famoznih pozitivnih utisaka tice,dobar deo garderobe tih najaktivnijih clanova mi se ne svidja.Ni najmanje...Najlepse stvari sam vidjala nasumicno,ili kad izbaci na pocetnu ili kad sama pretrazujem nesto odredjeno.Skoro sam imala saradnju s osobom koja je medju najaktivnijim clanovima.Predmet je super,necu gresiti dusu.Ali nasa komunikacija katastrofa.Bila sam jasna i konkretna,dajte mi podatke na koje da vam uplatim i samo mi recite tacan dan kad ce to biti poslato.Poslato je dan ranije.Prakticno sam na dve adrese i bio mi je bitan dan,jer bih u skladu s tim navela adresu.Znaci nisam ispostovana!Ne,nisam prezahtevna jer je to jedino sto sam pitala.O predmetu ispitivala nisam,samo ga porucila.Kad mi je javljeno da je poslato pitala sam pa kako,zar necete sutra?Dobila nebulozan odgovor i pitam opet isto,i onda mi stize poruka da ce probati da stornira.Rekoh nema potrebe,samo mi nije jasno zasto niste poslali kad ste rekli.??To je sve.E tad sam nazvana na neki nacin smaracicom i eto maltretiram osobu porukama.Aaaaaha,oooookej????Kao sve pise u opisu profila...Pa ne bih se slozila.A asocijalni ljudi ne bi trebali da se bave trgovinom..Ta losa komunikacija,i taj pokusaj vredjanja mene je pomutio slavu predmetu kojim vas zaista zadovoljna.Svoj negativan utisak sam poslala u poruci,ne zeleci da remetim tu savrsenu reputaciju,sa vise stotina odusevljenih korisnika...
2016 02 03
Potpuno ste u pravu.
2016 02 03
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 17