Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

Meni dosta znaci komunikacija, ukoliko je neprijatna ili stura, ume da odbije od saradnje. I bez obzira na broj utisaka, dogovor je dogovor, i to je dvosmerna ulica. Ako je vec prodavac ispostovan sto se tice uslova prodaje, onda i kupac isto tako zasluzuje da bude ispostovan sto se tice nacina slanja.
2016 02 03
Normalno...Ja ne bih pravila problem oko tog slanja da mi je lepo objasnjeno.Eto,imam vec neke porudzbine pa je i vasa poslata.Ali neee,ja maltretiram i sl:)Preselo mi,a u pitanju je bilo par poruka s jednim te istim pitanjem.Poenta je da to brdo utisaka meni,u ovom slucaju, apsolutno nista nije znacilo.Koliko su drugi odzsevljeni,toliko je meni bljak
2016 02 03
Lustgirl, da li se secas kakve si meni mere dala za farmerke koje sam od tebe kupila? Merene a da nisu zakopcane, plus poslate znas i sama u kakvom stanju. Da, ti si medicinski radnik i to ne prestajes da spominjes..Kakve to sad veze ima sa merama ?? Kad su farmerke koje sam od tebe kupila u pitanju nisi umela da kazes pravu velicini a ni da ih izmeris. Hocu da kazem da se sve vraca i sve se placa u zivotu!!! Plus nisi ispala covek i dala mi pozitinu jer ja sam nju zasluzila jer sam ti odmah ali odmah otrcala do banke i uplatila novac. A ocenu ti nisam dala jer samo se vec sve bili dogovorili kada si rekla da su farmerke neoprane. Zbog takve necistoce i neadekvatne mere i broja farmerki nisi dobila nikakvu ocenu. Jer sam pristala da mi posaljes neoprane i mere koje si rekla su mi odgovarale... i naravno brze bolje si ih odmah istog momenta poslala ,umesto da si rekla prljave su da ih prvo operem.. Samo da sto pre proda a kupca ko j.be!...
2016 02 03
sto se tice utiska ubedjena sam da ce te pre prevariti clanica sa gomilu utska nega neka sa par bar je takvo moje iskustvo valjda ovi sa dosta utiska misle da imaju pravo da salju smece i da se niko ne sme zaliti
2016 02 04
Natasa, za razliku od mene vi ste prave mere dobili. Nemojte mesati stvari i pricati neistine kada imam prepisku i sa Vama. Za naznaku velicine niste pitali a ja je nisam napisala jer sam napisala detaljne mere. Vama je napomenuto pre kupovine da predmet nije SVEZE opran jer nije bio u licnoj upotrebi i da sam na poklon takav i ja dobila. Svoje stvari pre slanja operem i opeglam, a uglavnom dobijam sa dlakama i smrdljive na duvanski dim. Kada ste kupovali farmerice receno Vam je da nisam prala zbog Bozica jer tada ne perem ves jer postujem praznik, iskreno nisam se ni nadala da ce neko odmah uzeti farke. Nemojte da Vas citiram u postu gde ste napisali da ste krivi jer niste pitali koja je velicina je naznacena. I kako sam ja balavica koja je pisala u pesak dok ste Vi nosili Americke velicine... Gde je tu kultura, umesto sto ste me vredjali tebali ste traziti pvrat novca i ja bih pristala samo zato sto farke nisu bile predhodno osvezene, i a ne sto ste VI pogresili velicinu. Dala sam tacne mere, sa zakopcanim dugmeton,najsiri deo butine, duzinu, dubinu itd itd. Pogresili ste u proceni jer farmerice nemaju elastina. I zasto se sada izjasnjavate kada se tad niste zalili i NISTE trazili povracaj novca? Jer ste znali da se niste do kraja informisali i da ste pristali da farmerice vi detaljno operete. Da li ja sada treba da spominjem (necu da pisem koga) od gore uglednih clanica jer ona nije dobro merila a ja nisam citala. Ispostovala sam zenu jer znam da sam delom i sama kriva jer se nisam informisala.I vi niste pitali sta pise na etiketi a ja nisam napisala jer sam pantalone premerila i mere dala, a sto se tice higijene farmerica, nit su bile prljave , flekave nego jednostavno samo su dugo bile van upotrebe i trebalo biih osveziti sto ste vi pristali da ce te uraditu.
2016 02 04
Tema je postala caskalica zena uz kafu... Strasno, mnogo lepih stvari sam poklonila i dosta clanica ce to potvrditi. Uvek sam maksimalno bila iskrena, fer i korektna. Natasa znate i sami da su bile mere i u oglasu a dobili ste ih i na viberu uz dodatne slike a da niste pitali koja je velicina na etiketi. I molim Vas nemojte biti osvetnicki nastrojeni i frustrirani, pa i sama sam desetinu puta promasila velicinu pa se nisam bunila a predmete kakve sam dobilala je horor. Ja sam pisala o clanici koja mi je dala lazne mere i broj i odbila resenje iako sam ja imala njene poruke kao dokaz lazi. A predmet smrdljiv na duvanski dim ,supruga sam jedva naterala da ih obuce i to nisam ni spominjala jer se podrazumeva da cu ves koji uzmem oprati i dezinfikovati. Da ste me pitali za povracaj novca, ja bih to uradila bez razmisljanja. Dakle da li da Vas citiram Natasa???! I za razliku od Vas nisam vredjala a vi ste mene nazivali "Klinkom-balavicom koja pisa u pesak" a clanica gore spomenuta, kada sam rekla da se dogovorimo rekla mi je "da sam bolesna" iako sam imala crno na belo sve poruke i prepiske. Samo ne znam kako udata zena sa detetom od 30 god moze biti balavica a ovaj komentar "bolesna" me iznenadilo jer sam civilizovano trazila ispravku greske i prilozila dokaze. Za mene rec Bolestan ima drugacije znacenje. Cime god da se bavim nikoga nisam vredjala i ponizavala. Civilizovani ljudi a pre svega dame to ne rade. :)
2016 02 04
...a ishitreni komentar makar bio i samo od tri slova , kao sto je u ovom sl. bio moj "opa" ( obrisan ) ne treba nikada ostavljati pre nego sto se cuje i druga strana. Drage ste mi i ti Lustgirl i ti Natasa i zao mi je zbog ovog sto sam procitala. Nikada mi nije bilo tesko da priznam gresku i da se izvinim ako sam pogresila, pa se tako i sada izvinjam tebi Lust
2016 02 04
Pozitivne ocene samo pozitivnim saradnjama, sa Vama je saradnja bila losa jer ste me vredjali odmah a niste bili nicim izazvani. Znali ste da ste se sturo informisali a ovo sa neopranim vas je dodatno samo iznerviralo. Ja sam mogla da naparfemisem pantalone i da se pravi luda a ja sam iskreno odmah rekla:" dobro ih operite jer ja nisam i ne znam ko ih je nosio"
2016 02 04
Sve prepiske imam u porukama i ako Natasa zeli citiracu je.
2016 02 04
Hvala Olga i ja sam se izvinula Natasi cim je primila neosvezene farmerice i zahvalila se na lekciji uz postovanje starije zene koja tvrdi da mi majka moze biti. Ni u jednom trenutku nisam vredjala niti ponizavala, a napisala sam da sam med.radnik i da odlicno poznajem standarde higijene i da sam bila svesna hajde da kazem malog propusta i SAMO ZBOG TOGA BI UVAZILA REKLAMACIJU koju vi niste trazili tako da nemate pravo da se sada posle ihaj vremena zalite i iznosite neistine.
2016 02 04
Ja jesam rekla da je moja krivica sto nisam trazila i etiketu sa brojem da mi posaljes. I da znam tacno sta sam rekla, a da si klinka jesi ..makar za mene...da si pisala u pesku to rekla nisam...i tacno je da odlicno znam americke velicine ,tako da za br 27 koji nisi spomenula, nego si odokativno rekla da su M...Ofrlje dat opis...Niko nista drugo ne kaze za farmetke..Opis je ok,vidim ja dobro i ako nosim naocare...A taj brend poznajem odavno...Lepo se izrazavas, ;;farmerice nisu bile osvezene''...tj bile su prljave i smrdele su...Znaci mi koji nismo medicinski radnici ne znamo standarde higijene? Mere mi nisu toliko smetale jer odlicno znam da taj brend nema farmerke sa elastinom. ne pravi ih! Smetalo mi je stanje u kom su dosle, i sto si odmah pozvala post expres da dodju kuci iako sam rekla da moze i u ponedeljak a da cu ja svakako uplatiti novac. A ti si brze bolje pozurila da ih posaljes. Ima tu i nekorektonosti sa tvoje strane. Iz postovanja prema tebi nisam ih ovde okacila na prodaju.
2016 02 04
Lustgirl neka budi ti u pravu...Kome se bre ja ovde pravdam..PROCITAJ LEPO STA SAM PRVO NAPISALA...JA NE BEZIM OD SVOJE KRIVICE..ALI TI SI REKLA DA SU FAREMRKE M A PISE DA SU 27 I MERE NISU TACNE STO SE STRUKA TICE..JOS CU U OVAKVKOM STANJU S TOBOM DA SES OVDE NASTAVALJAM...MISLJENJE ME NICIJE NE ZANIMA...ZNAM SAMO DA SAM DOBILA SMRDLJIVE FARMERKE KAO IZ KONTERJNERA DA SU IZVUCENE....!!!!
2016 02 04
Imam i ja taj razgovor...|I gde pise da sam rekla da ste klinka koja pisa u pesak????? Necu ja nista...Htela sam da kazem da to sto se vama desilo vam se samo vratilo za ono sto ste vi meni poslali. POz
2016 02 04
Preterujete sada i necu da se nastavljam. Ako Vam smeta cistoca predmeta koje kupujete iz kontejnera i ko zna gde pokupljene, nosene ili ne ,oprane ili neoprane, onda najbolje bi bilo da iskljucivo kupujete u brendiranim buticima gde znate tu i tamo poreklo proizvoda i da pre Vas to niko nije nosio. Nema potrebe za caps lockom vidim dobro, za mene je ovo povisen ton. MENI SE NISTA NE VRACA JER OVO JE TAKO JADNO I STRASNO, NE DAJEM PUNO ZNACAJA MATERIJALNIM STVARIMA I NECU DOPUSTITI DA ME NEKO NAZIVA KLINKOM I BOLESNICOM. Pozdrav.
2016 02 04
Poluobim struka je manji....mozda je moj metar pogresan...hahhahah...smesna si stvarno...ali stvarno...
2016 02 04
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17