Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

divlop nisam ja nju ni napala da bi se ona branila a i sto se tice odbrane danima su iskakale teme o njoj pa se nije udostojila da se javi da odbrani samu sebe vec je pljuvala vatru u pp kako su svi ljubomorni na njen izgled evo ja crko od ljubomore ja sam bas po prirodi ljubomorna i zavidna osoba [:kezitise]
2015 12 16
postujem razlike u misljenjima postujem i razlike u stilu oblacenja ali ne postujem kada neko nekoga ponizava nikada ali nikada ne boluje od visine onaj sto ima vec onaj sto nema to je uvek bilo i bice [:osmeh]
2015 12 16
Ne znam zašto se ova diskusija razvila u smeru sisa, da, žena je kupila sise i voli da ih pokazuje, ne marim za njene sise, ali čini mi se da su njenim sisama ovde svi mnogo više opsednuti od same Irenice. Predmete neću da komentarišem, svaka roba ima svog kupca (ne mislim to cinično, ukusi nam se svima razlikuju). O dotičnoj su se ispredale i loše i dobre priče, nemam lično iskustvo da potvrdim ni jedno, ni drugo. Samo da zaključim da ovde većina ima sise, ovakve ili onakve, i da bi bilo lepo da diskusije budu konstruktivnije, pošto se na poslednjih 10 strana priča samo o sisama -- mnogo priče oko nečega što nikog navodno ne zanima [:osmeh] O sujeti, egoizmu, opsednutosti izgledom itd. neću ni da počinjem, da ne otvorim Pandorinu kutiju. Ajd' uzdravlje [:osmeh]
2015 12 16
ZoricaVucic , pre 23 sata prijavi | ↑ ne znam za vas ali ja sam srecna, irenica shock popila block :) Sreca,sreca,radost [:sokiran] Razlog je??? [:pospan]
2015 12 16
Nikerym , jednostavno zato što neko pokazuje svoje na izvolte, a neko ne. ja nikada nisam sarađivala sa dotičnom članicom, ali ni ne bih, prosto mi je degutantno da neko na taj način prodaje ovde... i ne radi se samo o jednoj članici, jer nije jedina. mislim da bi trebalo da se zabrane one fotke, prosto jer im nije mesto na ovom sajtu.
2015 12 17
E ovako,moram i ja nesto da kazem u vezi clanice sa 446 pozitivnih ocena...Inace sestra i ja smo nove ovde i nazalost odmah smo razocarane kakvih sve prevaranata ima. Da pocnem... Narucile smo crop top duks od strumfice 118 i dogovorile se da bude licno preuzimanje, nasle se, jos mi devojka dala da kao pogledam , ja uzela..delovalo mi sve ok ,ni na kraj pameti mi nije bilo da pogledam etiketu jer mi je bilo najbitnije da nije ostecen i sve je delovalo super dok nisam dosla kuci i videla da je to deciji duks za uzrast 10-11 godina a u opisu predmeta je napisala velicina S... smesno,jadno i zalosno.. I sve to zbog 500din, navela sam gore koliko ima pozitivnih ocena,znaci stvarno ne znam sto joj je to trebalo i zasto je to uradila. Cekam da vidim sta ce da mi odgovori,mada pretpostavljam da se nece vise javljati i da joj lupim negativnu. Nadam se da ce moje iskustvo pomoci onima koji su posteni,fer i korektni ,budite veoma oprezne jer eto pozitivni utisci nisu toliko pouzdani a i kada licno preuzimate doooobro pregledajte predmet.
2016 01 09
original, ni meni nije simpatičan takav način prodaje, slažem se, samo sam mislila da je tema izgubila na konstruktivnosti. Kakva god da je ona, i na koji god način da prezentuje svoju robu, to je nebitno ako ispunjava svoje obaveze kao prodavac. Problem je ako ne ispunjava. To je nečemu čemu se treba posvetiti, a ne njenoj "prezentaciji" ;)
2016 01 09
pitanje za bokicu, zasto ti to toliko smeta ako je duks u stanju u kom je opisan u oglasu i ako dimenzije odgovaraju S veličini za odrasle? iskreno meni to ne bi bio problem, i ja povremeno kupim nešto na zarinom ili hm decijem odeljenju a imam 28 godina, ako mi se dopada i ako mi stoji ok, baš me briga da li je decu ili odrasle.. Ne branim nikoga samo me zanima
2016 01 10
@violetrose Slazem se. Ja takodje kupujem stvari na decijem, ali su dimenzije (a vala i cene) kao za nas "odrasle". Sada su stvari na decijem za visnu do 170cm, a ja toliko nisam dostigla, a imam 29god. Ukoliko su dimenzije ok i odgovaraju mojim dimenzijama i ukusu meni je licno svejedno da li je kupljeno na decijem odeljenju ili ne. @bokica Da li si pitala tu devojku da ti premeri duks koji si uzela? Velicina cesto nije merilo koliko su dimenzije samog odevnog predmeta.
2016 01 10
Slazem se ... . Po meni je bitno da odgovara velicini koju je navela, a ne onoj koja je na etiketi. Primera radi, imam duks na kome pise vel 14, a zapravo nosim 38 ili M, a farmerice nosim od 27 do 30, zavisno od proizvodjaca... tako da se pri ovom vidu kupovine (bez mogucnosti probe) moraju traziti detaljne mere. Kad smo kod mera, nije mi jasno zasto to predstavlja problem pojedinim clanicama. Zar nije lakse jednom premeriti i napisati ,nego se jos ljute kad ih neko pita da premeri i ne kupi. Pa naravno, ne odgovara velicina i nece kupiti. Ja bih i to uvela kao pravilo - detaljne dimenzije .
2016 01 10
E pa da odgovorim.. Naravno da mi smeta i da se osecam prevarenom kada sam kupila predmet koji je opisan kao Crop Top, nov, velicina S a dobijem ustvari deciji duks za uzrast 10-11 god, mislim sta sam ja ovca? Ne razumem vas,sta hocete da kazete, da to nije prevara? Imam pravo da znam sta kupujem i da dobijem tacan opis. Normalno bi bilo da napise da je to deciji duks, sta sad ja trebam da uzmem od mladje sestre (11 god) suknju i da je prodajem kao minic i lupim velicinu xs npr. I jel to pravedno?
2016 01 10
Probaj da se objasniš sa njom, lepo, ako nije kasno pošto sui je već prozvala na forumu. Ipak, moram da dodam da se iz tvog prvog posta stiče utisak da ne bi imala nikakve zamerke da nema te etikete.
2016 01 10
Duks je super i bas lici na crop top samo jos da odsecem rukave posto su mi tesni..eto toliko. Posto sam misleci da je stvarno velicina S biti sve ok,tako da nisam htela da je davim za dodatne mere.Ma devojka se ne javlja,niti mi je ostavila utisak. A i nemam sta vise da raspravljam,samo sam htela da skrenem paznju i da zamolim da se predmet opisuje onako kako jeste a ne da se nagadja da li neki deciji duks moze da nosi odrasla osoba i da se tako prezentuje jer stvarno nije lepo a ni istinito.
2016 01 10
@bokicaaa u potpunosti te podrzavam ! Uvek ali uvek treba napisati tacana opis predmeta. Kao sto je doticna mogla da napise deciji duks velicina ta i ta ali moze da nosi neko ko nosi velicinu s..ili pre bih rekla xxs. Ja bih isto odlepila..Na sta to lici vise, da se stalno necije podvale opravdavaju. Napisi kako jeste. Ali na zalost mnogo je lazova ovde, kao one su sve pametne i namazene a mi ostali sto verno opisujemo predmet mi smo glupace..rasle smo na drvetu od banane? Ja izludim kad tako nesto cujem. Ranije sam vise prelistavala sajt, gledala stvari.. Ma smucilo mi se vise da gledam 80% clanica koje misle da su pametne pa kace sve i svasta. Najbolje sam saradjivala sa clanicama koje imaju najmanje utisaka.
2016 01 10
Devojke, slazem sa u potpunosti da treba napisati sve kako jeste , naglasiti broj sa etikete , ali i reci kom broju realno odgovara. Tu se apsolutno slazem sa vama i pogresno ste me razumele ,izgleda? Pisala sam uopsteno,nevezno za bokicino iskustvo. Jednostavno, smatram, a i tvrdim, da su merodavnije premerene ( na pravi nacin ) dimenzije nego broj sa etikete. Nista lose nisam mislila , ako je pogresno shvaceno, sorry. I ja mislim da bokicaaa treba da kontaktira osobu od koje je kupila i pokusa da resi problem . Sajt je u totalnom rasulu i bagu zbog prebacivanja na novi izgled, tako da je moguce da poruku nije ni videla. Na nekoj od tema sam procitala da se poruke ne vide kad stignu. Nikako ne opravdam tu devojku na ovaj nacin , samo razmatram mogucnost njenog nejavljanja. Pisi joj ponovo, sta drugo?
2016 01 10
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 17