Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne znam sta da mislim :D

Gde si joj uplatila, na racun u banci, dala ti je podatke? [:vrtoglav] Meni nije jasno, ako ces vec da budes prevarant ovde, bar se potrudi da te ne provali neko, a ne ovo kuliranje i idiotizam! [:isfrustriran]
2014 02 03
Ja sam mislila da je ovo ozbiljan sajt i da nema takvih smicalica ovde . Nova sam ovde , tek par sati a vec nailazim nasvakakce clanice . Pa pobogu , zar ne moze lepo da se funkcionise ovde? [:isfrustriran]
2014 02 03
Post netom sam joj uplatila novac.
2014 02 03
Uh.. :/ to jeste nezgodno kada si nov i još uvek nemaš utiske a znaš da si pošten.. onda ne možeš da očekuješ da će neko da pristane na to da ti šalje nešto pre uplate, a sa druge strane ne znaš ni sa kakvom osobom imaš posla tj. da li će ti poslati uopšte predmet kada ga uplatiš.. :/ sačekaj još, da vidiš da li će da stigne a ako ne pitaj opet da li je poslala, ako ni to ne uspe - prijavi profil da je prevarant. Srećno!
2014 02 03
Katastrofa,bas sam razocarana!!!Samo da se ovo zavrsi i brisem profil.Necu ni ubacivati vise stvari.I meni je slala tako kratke odgovore-uzas!!!
2014 02 03
Riri i tvoje platforme su oznacene kao prodate,kao i torba koju sam ja platila.Cim smo se dogovorile oko prodaje ona je nju oznacila kao prodatu.Javlja li ti se da odgovori?
2014 02 03
Tužno je to, što jedna ovako dobra zamisao - da se oslobodiš nečega što je očuvano ili čak nikada nošeno a ta stvar možda nekoga baaaaš usreći jer mu je potrebna - pada u vodu jer zli ljudi koriste apsolutno svaku priliku da prevare one poštene.. :(( i onda kada naletiš na takvo iskustvo, kao što si na primer ti imala nesreću da ti se to desi, uglavnom odustaneš od ovog vida kupovine.. :/ mada ima i onih koji uprkos lošem uskustvu opet kupuju.. :))
2014 02 03
Kad bi se bar ovde javile i druge devojke koje su kupile od nje(ili se menjale)To se desilo u zadnja dva dana,ja sam je posmatrala zbog torbe i videla sam da je u zadnja dva dana oznacila ove stvari prodatim.
2014 02 03
Podizite rejting teme,mozda neka od njih procita i javi se
2014 02 03
Ja sam je pitala za razmenu za torbu i prihvatila je s tim da uzme nekoliko stvarcica od mene.Ja sam pristala,ali kada sam joj rekla da prva posalje torbu vise se nije javila.
2014 02 03
Joj,dodje mi da poludim kad samo pomislim da me je mozda prevarila.Pa jer moguce da postoje ovakve devojke?
2014 02 03
Riri,ima li nesto novo?Javlja li se?
2014 02 03
nistaaaa [:znojav]
2014 02 03
Joj,ludim,osecam da me je zeznula.
2014 02 03
Devojke ne padajte u očaj. Nismo svi ovde prevaranti. Samo se treba čuvati, i morate da naučita par ''trikova'' za prevarante - to je sve. Posle toga možete da uživate udivnim saradnjama. Ja sam ih imala gomilu i zaista sam prezadovoljna. Samo je sada malko sve stalo... Što se tiče dotične članice, ja sam joj slala takođe poruke, htela sam više stvari da kupim - između ostalog i miki maus torbu Nije odgovarala. Čudno... U svakom slučaju saznaćemo sutra kako stoje stvari. [:sokiran]
2014 02 03
1 2 3 4 5 6 ... 13