Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Jel.zna neko zasto mi je obrisan link za nagradnu igru? Vidjsla sam linkove na drugim temama pa pretpostavljam da je dozvoljeno ostsvljati link.
2018 07 20
Meni je stigao danas La Roche Posay , posle mesec dana:)
2018 07 20
> Blizanče: > Jel.zna neko zasto mi je obrisan link za nagradnu igru? Vidjsla sam linkove na drugim temama pa pretpostavljam da je dozvoljeno ostsvljati link. U poslednje vreme brišu se svi postavljeni/objavljeni linkovi iz tema, kao i slike. Razlog tome nije mi poznat, ali ima ovde u forumu u nekoj temi objašnjeno zbog čega je to tako, pa pokušajte da nađete tu temu- mislim da je članica *srebrna* pisala o tome u nekoj temi u podforumu O korisnicima sajta.
2018 07 20
Sve to sam na emailovima koji su na njihovim sajtovima. Za Novaterru se placa postarina 150din
2018 07 22
A ziaju to nigde nemogu naci njihov mejl.
2018 07 23
Ako neko ima neki kod sa jaffe moze li mi poslati,fali mi jako malo da porucim nagradu.
2018 07 27
Da li me mozete uputiti kako da dodjem do tih anketa, odnosno do uzoraka? :)
2018 08 01
> Lazarevic.jela: > > Enisa6252: > > Ako neko zeli link za ankete neka se javi > Meni bi trebali svi linkovi za ankete koje imas :)) Ako mozes i meni da posaljes.😊
2018 08 10
I meni je stigla Platinum hrana za pse u roku od dva dana, dok mi Husse nije ništa poslao a popunila sam još u aprilu. Takođe sam u roku od dva dana dobila dosta uzoraka od Avéne kozmetike, iznenadilo me veoma pozitivno koliko su brzi, ljubazni i efikasni- pisala sam im na njihov Avéne mail (na Google-u se može naći), odmah su mi odgovorili i već za dva dana poslali uzorke u tubicama. Od svega što sam popunjavala za besplatne uzorke dobila sam još i od Afrodite, Multiactiv, Roche Posay i hvatač boja. Ostalo mi ništa nije stiglo, tipa Nuxe, Tena, Husse.....
2018 08 14
Mene zanima koja je fora ovo sa anketama, ja sam pre par godina pokusala da skupljam, odradim anketu koja je 100 bodova recimo ako se uradi cela, oni kazu dobili ste 30 bodova, a stvarno sam detaljno radila, nisam kliktala bilo sta da bude cisto da sam popunila.. I desavalo se da me pred kraj ankete izbace kao, zao nam je, ali ne odgovarate kriterijumu.. Pa sto ne rece na pocetku :) Takodje me zanima sta devojke koje pozivaju na ankete imaju od toga.. Moje iskustvo sa tim je lose- jer nikad nisam skupila odredjene poene koji se menjaju za vaucere, samo sam izgubila vreme,al dobro tad sam ga bar I imala :)
2018 08 22
I da dodam, nije li sumnjivo sto nas na to pozivaju clanice koje uglavnom nemaju ni jednu krpicu, niti koga prate, niti ih ko prati..Dakle profil napravljen samo da nas navuce.. Zene, opametimo se :D
2018 08 22
Zdravo qatarinna :") Ankete ne salju cesto, neki cak salju veoma retko. Svakako to nije nacin zarade od koga mozes da zivis. Ne oduzima puno vremena. Izbacuju te ukoliko im se neki odgovor ne poklopi, ili ukoliko uoce da nisi odgovarajuci ispitanik. Ili namerno stave trik pitanja (npr nesto sto ne postoji) Devojke koje pozivaju na ankete dobiijaju odredjen broj poena ukoliko se taj clan kojem je zahtev poslat uclani i ukoliko uradi prvu anketu. (po mom iskustvu skoro nikad, jer je devojkama prekomplikovano da urade to :) ) Znam mnogo devojaka koje imaju dobro iskustvo sa anketama. Evo jedna devojka je skupila za jedan dan samo pozivajuci prijatelje (to se desilo juce) Nije sumnjivo, devojke hoce da salju sto vise zahteva i traze nacin kako, a to je da rasire vest na drustvenim mrezama jer je najlakse na taj nacin privuci siru masu ljudi.
2018 08 22
Ja jedino mogu da kazem da su u IPSOS-u korektni, ja sam do sad dobila ukupno 3 kupona za Lili u vrednosti od 600din. Onaj budjavi Talk ima te fore sa izbacivanjem na kraju ankete, njihov sam clan vec godinama i nikako da sakupim te poene! A pre neki dan mi salju mail u fazonu da me upozore da neki od mojih Talk poena uskoro isticu i da moram da ih iskoristim, udjem ja na moj profil i vidim da nemam dovoljno poena ni za sta :) Pritom sam slala pozivnice ljudima i koliko sam videla ni jedan poen nisam dobila zbog tih pozivnica. Stvarno su ocajni. Uclanila sam se u jos neke panele nebitne, oni mi salju neke gluposti na ruskom, bugarskom nemam pojma....
2018 08 22
> zabica: > Zdravo qatarinna :") > Ankete ne salju cesto, neki cak salju veoma retko. Svakako to nije nacin zarade od koga mozes da zivis. Ne oduzima puno vremena. > Izbacuju te ukoliko im se neki odgovor ne poklopi, ili ukoliko uoce da nisi odgovarajuci ispitanik. Ili namerno stave trik pitanja (npr nesto sto ne postoji) > Devojke koje pozivaju na ankete dobiijaju odredjen broj poena ukoliko se taj clan kojem je zahtev poslat uclani i ukoliko uradi prvu anketu. (po mom iskustvu skoro nikad, jer je devojkama prekomplikovano da urade to :) ) > Znam mnogo devojaka koje imaju dobro iskustvo sa anketama. Evo jedna devojka je skupila za jedan dan samo pozivajuci prijatelje (to se desilo juce) > Nije sumnjivo, devojke hoce da salju sto vise zahteva i traze nacin kako, a to je da rasire vest na drustvenim mrezama jer je najlakse na taj nacin privuci siru masu ljudi. Draga Zabice, hvala na odgovoru. Sad bar znam kako i sta tu funkcionise.. Znam da je zarada mala, ako je i ima, znam da ne moze da se zivi od toga, ali eto, za trosak… Da pomenem devojkama BUZZAR, jedino korektno sa cim sam imala dodira, ali ne znam kakvi su sad sa anketama, tj testerima.. Tamo je fazon dobijes brdo nekih stvari pa ih testiras i na kraju napises svoje misljenje o tome.. Pozdrav <3
2018 08 23
Ko već želi da radi ankete, lepo ukuca na Google-u i nađe šta mu tačno odgovara i fino se prijavi. Ja sam se samo preko jedne članice prijavila za dva linka, ali to je jedna divna članica sa kojom sam i sarađivala i koja je baš aktivna ovde na sajtu. Takođe sam i jednu članicu učlanila za Lilly, Maxi i ostale vaučere, ali nisam se oglašavala da tražim bilo koga da učlanjujem, nego me je cura pitala- da se "obogatim" od jednog učlanjenja zasigurno ne mogu, niti bih ikada tako nešto radila. Ankete barem meni ni ne stižu nešto često, a dosta puta ih i ni ne popunim. Samo redovno slikam račune za GFK i to mi je sasvim dovoljno. Što se besplatnih uzoraka tiče, danas mi je opet stiglo nekoliko kremica od Multiactiv-a. Dva puta sam dobijala od njih besplatne uzorke, popuni se na njihovom sajtu upitnik i šalju sigurno. Prvi put sam čekala oko tri nedelje, a sada drugi put oko 10ak dana, ali šalju sigurno.
2018 08 23
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 52