Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Stiglo mi od Platniuma za kuce hrana :") :") :") dve kesice od 50g, jos nije probala. A od husse verovatno nece ni doci, a htela sam da iznenadim moju matorku :s
2018 07 03
Kako ste pisale Vital Marketu i šta ste tražile? Ako može link do njih. Hvala.
2018 07 06
> Youngmarie: > Kako ste pisale Vital Marketu i šta ste tražile? Ako može link do njih. Hvala. Mislim da više Vital Market ne daje besplatne uzorke.
2018 07 06
> Enisa6252: > Ako neko zeli link za ankete neka se javi Meni bi trebali svi linkovi za ankete koje imas :))
2018 07 07
> Jas9012: > > maja_fs: > > Moze i meni. [email protected] Unapred hvalaa :) > > > Rada33: > > > > AnaCvetkovic: > > > > > n.cactus: > > > > > > Draganicica: > > > > > > > EmaNoviSad: > > > > > > > > Pcelica034: > > > > > > > > Ko zeli moze i meni poslati mejl da mu posaljem pozivnicu. Ja radim ankete vec dugo, dobijala sam vaucere za Lily, Dm, Maxi... Negde sam imala i isplatu novca na racun, uzimala dopune za telefon... To uvek dobro dodje.Ako vas interesuje saljite mail u inbox :") > > > > > > > Cao. Moze meni :-) [email protected] > > > > > > Ako može i meni [email protected] > > > > > Može i meni. [email protected] :) > > > > Moze i meni [email protected] > > > [email protected] Mogu i ja da dobijem? > Moze li i meni? [email protected] hvala moze i meeeni :)))
2018 07 07
> Jas9012: > > maja_fs: > > Moze i meni. [email protected] Unapred hvalaa :) > > > Rada33: > > > > AnaCvetkovic: > > > > > n.cactus: > > > > > > Draganicica: > > > > > > > EmaNoviSad: > > > > > > > > Pcelica034: > > > > > > > > Ko zeli moze i meni poslati mejl da mu posaljem pozivnicu. Ja radim ankete vec dugo, dobijala sam vaucere za Lily, Dm, Maxi... Negde sam imala i isplatu novca na racun, uzimala dopune za telefon... To uvek dobro dodje.Ako vas interesuje saljite mail u inbox :") > > > > > > > Cao. Moze meni :-) [email protected] > > > > > > Ako može i meni [email protected] > > > > > Može i meni. [email protected] :) > > > > Moze i meni [email protected] > > > [email protected] Mogu i ja da dobijem? > Moze li i meni? [email protected] hvala Moze i meni ----- [email protected]
2018 07 07
> dmdmdm7: > Ćao, devojke. > Ukoliko neka želi da učestvuje u anketama može mi ostaviti email adresu i rado ću vam poslati. > Pozdrav! :D [email protected] za anketuu :)
2018 07 07
DA LI MI SVE DEVOJKE KOJE RADE SA ANKETAMA MOGU POSLATI NA [email protected]
2018 07 07
Meni su prvih par dana slali, a sada nista.. Kakvo je stanje kod vas devojke? Imate li jos neku "onilne zabavu" od koje imate neke koristi?
2018 07 07
Ej, kada ovako "natrpaju" odgovor na komentar, pa odgovor odgovora, pa odgovor odgovora odgovor, pa tako u beskonačno..ufff bre! Dok iskrolujem stranicu do kraja lepo šiznem! :@
2018 07 07
Moze i meni za ankete pozz devojke nova sam [email protected]
2018 07 08
Eucerin mi je poslai dosta uzoraka,preko mejla kontakt,la rock mi je poslao toleriana 50ml za umivanje i kremu 20ml toleriana prosto sam se uznenadila! A sto se tice anketa samo sam ucestvovala u onom panelu i to jednom u dva mesecs posalju anketu poene ne mozes da skupus nikako
2018 07 08
Koliko im je trebalo vremena da ti posalju? Putujem za 10ak dana pa da znam da li da narucim. Za ankete je bolje da se uclanis na sve moguce panele da bi ti cesce stizalo...Meni je prva tri dana stizalo, a sada nista... Eucerin im pisem na mejl? A meni malo glupo, sta da pisem>molim vas mozete li mi poslati besplatne uzorke? ,:( malo me blam xD i za la rock? ne mogu ni da ih nadjem. Ladyblye, uh ni ja to ne volim.
2018 07 08
> Marijana1702: > Eucerin mi je poslai dosta uzoraka,preko mejla kontakt,la rock mi je poslao toleriana 50ml za umivanje i kremu 20ml toleriana prosto sam se uznenadila! A sto se tice anketa samo sam ucestvovala u onom panelu i to jednom u dva mesecs posalju anketu poene ne mozes da skupus nikako Gde si narucila la roch to za umivanje.
2018 07 09
mejlom sam porucila ya nekih 14 dana je stiglo
2018 07 09
1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 52