Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

> IvanaCurcin: > Devojke, ukoliko želite da imate šansu da osvojite kozmetiku, maske, četkice za šminku, ostavite mi vaš e-mail. Pre nedelju dana mi je stigla jedna četkica, a sve što je potrebno da uradite je da kliknete ''I wish to participate in the draw'' i možda osvojite nešto, potpuno besplatno :) Koji sajt je u pitanju ?
2018 06 17
> maja_fs: > Moze i meni. [email protected] Unapred hvalaa :) > > Rada33: > > > AnaCvetkovic: > > > > n.cactus: > > > > > Draganicica: > > > > > > EmaNoviSad: > > > > > > > Pcelica034: > > > > > > > Ko zeli moze i meni poslati mejl da mu posaljem pozivnicu. Ja radim ankete vec dugo, dobijala sam vaucere za Lily, Dm, Maxi... Negde sam imala i isplatu novca na racun, uzimala dopune za telefon... To uvek dobro dodje.Ako vas interesuje saljite mail u inbox :") > > > > > > Cao. Moze meni :-) [email protected] > > > > > Ako može i meni [email protected] > > > > Može i meni. [email protected] :) > > > Moze i meni [email protected] > > [email protected] Mogu i ja da dobijem? Moze li i meni? [email protected] hvala
2018 06 23
> Kigemiki: > > sanjadj79: > > Ej devojke, i ja sam probala tu foru sa anketama i skroz je OK, ako ste zainteresovane javite pa vam šaljem zahtev ... > Posalji meni... [email protected] Ako moze i meni, hvala. [email protected]
2018 06 23
Ne snalazim se bas na forumu, moze li mi neko objasniti o cemu se radi za te kupone (lili, dm itd)? Koja je procedura?
2018 06 23
> zabica: > Ne snalazim se bas na forumu, moze li mi neko objasniti o cemu se radi za te kupone (lili, dm itd)? Koja je procedura? Poštovanje. Popunite prijavu-registraciju kod njih i oni će Vam povremeno na Vaš mail slati ankete koje popunjavate i tako sakupljate bodove. Kada sakupite dovoljan (naznačen) broj bodova onda te bodove možete zameniti za vaučer gde želite da kupite nešto- Lilly, Maxi i sl. I kupon-vaučer Vam stiže na kućnu adresu. :) Srdačan pozdrav.
2018 06 25
> EmaNoviSad: > Popunjavanjem anketa sam dobila za sada jedino 1500 din sa jednog sajta. Ali trebalo mi je otprilike nekih godinu dana da s vremena na vreme popunjavam ankete. Sad trenutno skupljam bodove na tom i jos jednom sajtu, za koje mislim da stvarno isplacuju nagrade. Mogu Vam poslati i slike ugovora da bi ste se uverili :-) ko je zainteresovan neka mi posalje porukom mail da mu prosledim Da li Sam zakasnila? Može I meni?
2018 06 25
Ćao, devojke. Ukoliko neka želi da učestvuje u anketama može mi ostaviti email adresu i rado ću vam poslati. Pozdrav! :D
2018 06 25
> nonettnar: > > EmaNoviSad: > > Popunjavanjem anketa sam dobila za sada jedino 1500 din sa jednog sajta. Ali trebalo mi je otprilike nekih godinu dana da s vremena na vreme popunjavam ankete. Sad trenutno skupljam bodove na tom i jos jednom sajtu, za koje mislim da stvarno isplacuju nagrade. Mogu Vam poslati i slike ugovora da bi ste se uverili :-) ko je zainteresovan neka mi posalje porukom mail da mu prosledim > Da li Sam zakasnila? Može I meni? Ostavi email. :D
2018 06 25
> dmdmdm7: > > nonettnar: > > > EmaNoviSad: > > > Popunjavanjem anketa sam dobila za sada jedino 1500 din sa jednog sajta. Ali trebalo mi je otprilike nekih godinu dana da s vremena na vreme popunjavam ankete. Sad trenutno skupljam bodove na tom i jos jednom sajtu, za koje mislim da stvarno isplacuju nagrade. Mogu Vam poslati i slike ugovora da bi ste se uverili :-) ko je zainteresovan neka mi posalje porukom mail da mu prosledim > > Da li Sam zakasnila? Može I meni? > Ostavi email. :D :DDD Izvini. [email protected]
2018 06 25
Poslala sam ti, pogledaj email. :D Inače, ja sam se prijavila za one jaznam ankete, ali mi ništa ne stiže, a prošlo je skoro mesec dana. Zna li neka nešto o tome? :)
2018 06 25
Ni meni Husse uzorci nisu stigli. Poslala sam im mail da pitam u cemu je problem i nista nisu odgovorili.
2018 06 28
> Pcelica034: > Ni meni Husse uzorci nisu stigli. Poslala sam im mail da pitam u cemu je problem i nista nisu odgovorili. Moguće da je zastarelo, ali nisu toliko ažurni da bi ukonili to o besplatnim uzorcima...
2018 06 28
Da li je nekome stiglo nešto od Tene, i ukoliko jeste za koje vreme odprilike? Ja sam popunjavala i ankete kod njih koje mi šalju na mail i dobijala bodove koje sam menjala za tamo neke stvarčice, ali evo oko dva meseca je već prošlo i ništa mi ne stiže- ni besplatni uzorak, niti poručene stvarčice od bodova...
2018 06 28
zene posle koliko vremena vam je stigao avene? Proslo mesec dana i jos uvek nista
2018 06 30
Ako neko zeli link za ankete neka se javi
2018 07 03
1 2 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 52