Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Ja se jos nisam aktivirala na GFK portalu iako me i zvali telefonom da se prijavim. Deluje je mi kao prekomplikovano. LadyBlye koliko je potrebno vremena da skupis za neki kupon ( izvini ne radi upitnik na tastaturi) Da li daju isto kupune za Lilly i Maxi
2018 08 23
> masnica11: > Ja se jos nisam aktivirala na GFK portalu iako me i zvali telefonom da se prijavim. Deluje je mi kao prekomplikovano. > LadyBlye koliko je potrebno vremena da skupis za neki kupon ( izvini ne radi upitnik na tastaturi) > Da li daju isto kupune za Lilly i Maxi Boga mi, potrebno je oko godinu dana a možda i više jer sada slabo šalju ankete. Po meni je GFK najisplativiji i najsigurniji, a i ne zahteva puno vremena- jednom nedeljno se uslika račun i nedeljno se dobija po 20 poena, ako se redovno slika/skenira onda se mesečno dobija i dodatnih 160 poena, tako da se za nekih 6 meseci može sakupiti dovoljan broj bodova koji ćete zameniti za nešto iz ponude aparata/stvari, a ponuda im je zaista raznovrsna i lepa. Uz to, zagarantovano je da ćete u roku od par dana dobiti poručenu stvar na svoju kućnu adresu. ;)
2018 08 23
Ankete nisu nesto na cemu se moze dobro zaraditi. Od Ipsosa sam dobila najvise vaucera ali nisu korektni pa mi cesto umesto npr.200 poena dodele 30 a svaku anketu uradim do kraja. Zaista ne znam u cemu je fora. Pre neki dan mi stigao vaucer za Dm od njih. Na MA sam skupila 5,1 eur, na ostalima jos imam da skupljam.
2018 08 26
Da li neka od vas zna kako da prebacim novac da marketagenta na svoj racun?
2018 08 26
> sanjadj79: > Da li neka od vas zna kako da prebacim novac da marketagenta na svoj racun? Udji na sajt market agenta i tu imas opciju Exchange area.
2018 08 27
Stigli jutros Antisolar (Crystal Derma) uzorci kremica raznih :) :) Poručuju se preko maila na njihovom zvaničnom sajtu. www.atisolar.com
2018 08 27
> LadyBlye: Ja nisam uspela ni profil da napavim na tom sajtu, kod mene nema Srb da se izabere kao region.. Ostalima srecno :")
2018 08 28
> qatarinna: > > LadyBlye: > Ja nisam uspela ni profil da napavim na tom sajtu, kod mene nema Srb da se izabere kao region.. Ostalima srecno > :") Na Google-u kucaj "antisolar" i izbaciće ti rezultat za Srbiju, tu im pošalji mail i zamoli ih za uzorke i dobićeš odgovor odmah a uzorci stižu kroz nekoliko dana. ;) :)
2018 08 29
a posalji i meni za ankete [email protected]
2018 08 30
Ko hoce da radi ankete nek mi ostavi mail adresu.
2018 09 01
Meni treba jos malo da sakupim za kupon preko anketa :") Ko sve radi ankete od vas? Narucila sam neke uzorke.
2018 09 04
Ja radim ankete. Dobila sam dva kupona ove godine, fali mi jos malo za treci i na dva sajta sam imala isplatu na PayPal, na oba zajedno oko 15$.
2018 09 05
Da li mozete i meni da posaljete? Unapred hvala :-) [email protected]
2018 09 07
Stigao multiactiv :) Jos neke uzorke sam trazila, ali sam zaboravila koje sam trazila :D cekam da stignu pa cu videti
2018 09 10
Multiactiv uvek pošalje uzorke... ;) Avéne takođe i to expresno brzo, za svega par dana. Meni još uvek nije ništa stiglo od Tene, Husse, i ne znam šta još tačno sve....a poručeno još u maju. Takođe mi je od Platinuma stigla hrana za pse za svega par dana, tačnije istoga dana sam pisala i za to i za Avéne i za par dana (istoga dana) Aksom mi je stiglo i jedno i drugo, besplatno naravno. Afrodita i hvatač boja mi je takođe stiglo, kao i La Roche Posay za nekih oko mesec dana od dana poručivanja.
2018 09 10
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 52