Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

I meni je platnium stigao, i bas je lepo ruckalo moje kuce. Doduse skupa im je hrana, htela sam da joj uzmem. Meni prvi put da im trazim uzorke, vi trazite nekoliko puta? Sad cu da posaljem druge zahteve, tako je to kad ima da se uci :D
2018 09 10
Pozdrav, Ukoliko neko želi da popunjava ankete ostavite mi mejl i šaljem vam linkove.
2018 10 14
> zabica: > I meni je platnium stigao, i bas je lepo ruckalo moje kuce. Doduse skupa im je hrana, htela sam da joj uzmem. > Meni prvi put da im trazim uzorke, vi trazite nekoliko puta? Sad cu da posaljem druge zahteve, tako je to kad ima da se uci :D Ne, jednom sam bila popunila kod Platinuma za uzorke i za dva-tri dana su mi ih već poslali. Takođe, za sve ostalo sam po jednom popunjavala, osim za Multiactiv (svaki put kada se prijavite za testiranje šalju Vam neke uzorke) a za Tenu sam popunjavala ne znam ni sama koliko puta već i za uzorke i od poena iz njihovih anketa za kutijice za uloške, i nije mi nikada ništa stiglo.
2018 10 15
Ne znam da li je bilo reci o skeniranju računa al i tu mogu lepe stvarcice da se zarade, ko hoce mogu da prosledim...
2018 10 19
> Mila611: > Ne znam da li je bilo reci o skeniranju računa al i tu mogu lepe stvarcice da se zarade, ko hoce mogu da prosledim... GFK koristim već neko vreme i mogu reći da su zaista najbolji. Minimum vremena, a stvari koje možete zameniti za poene zaista neophodne i praktične za svako domaćinstvo, pa i više od toga. :) :)
2018 10 19
Da, skoro nikakvog posla, a redovno dodavanje poena...Dok za ankete cesto i kad stignu bude da sam neodovarajuci kandidat...😀
2018 10 19
Da, skoro nikakvog posla, a redovno dodavanje poena...Dok za ankete cesto i kad stignu bude da sam neodovarajuci kandidat...😀
2018 10 19
Da, skoro nikakvog posla, a redovno dodavanje poena...Dok za ankete cesto i kad stignu bude da sam neodovarajuci kandidat...😀
2018 10 19
> Mila611: > Ne znam da li je bilo reci o skeniranju računa al i tu mogu lepe stvarcice da se zarade, ko hoce mogu da prosledim... Hvala. [email protected]
2018 11 27
> Mila611: > Ne znam da li je bilo reci o skeniranju računa al i tu mogu lepe stvarcice da se zarade, ko hoce mogu da prosledim... Kakvom tacno skeniranju racuna? nije mi jasno :-D
2018 11 28
> Mila611: > Ne znam da li je bilo reci o skeniranju računa al i tu mogu lepe stvarcice da se zarade, ko hoce mogu da prosledim... Jel mozete meni da prosledite [email protected]
2018 12 17
Ako neko zeli da radi Talk ankete ili neke druge moze da mi se javi, takodje i za skeniranje racuna.
2018 12 18
> Mila611: > Ne znam da li je bilo reci o skeniranju računa al i tu mogu lepe stvarcice da se zarade, ko hoce mogu da prosledim... Zdravo da li bi mogla meni da prosledis [email protected] i da mi objasnis o cemu je rec ako ti nije tesko naravno :) Hvala!
2018 12 27
> Blizanče: > Ako neko zeli da radi Talk ankete ili neke druge moze da mi se javi, takodje i za skeniranje racuna. Zdravo da li mozes da me uputis o tom skeniranju racunara? [email protected] hvala! ^^
2018 12 29
Ja bih zelela da radim ankete. email: [email protected]
2019 01 12
1 2 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 52