Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Oh dobro je,samo ti se nemoj nervirati. Meni svaki drugi treci dan,pas se izvuce iz ogrlice i pobegne,vrati se sam posle par sati. Najgore sto voli da uskace u kontejnete,tako da me redovno blamira pred komsijama. A ako pobegne i sretnemo se na ulicama obavezno me iskulira i predje na drugu stranu... Tacno da poludis.
2019 02 05
Sta radite devojke kako ste? Mi smo se kolektivno razboleli, kasljemo i kijamo. Setim se uvek devojkesastilom i sa kafom, ja je ne pijem od pre neki dan, imam gorusicu uzasnu i ne prija mi a pije mi se :| mi imamo sarplaninku vezanu ,mislim da nikada nije pustena, muz je dobio od nekih ljudi koji je nisu zeleli i nije smeo da je pusta jer je ne poznaje,nepredvidljiva je skroz, nekad rezi na njega pa otkud znamo sta ce da bude ako se pusti..meni je nje iskreno jako zao ali ne znam sta cemo sa tim psom..imali smo i nekog staforda,dobar pas ko lebac(sto bi se reklo), ja sam se sa njom bavila,inace ne volim te opasne pse al ova je bila ko dusa. I mucenica ugine.isto je muz dobio na cuvanje od vlasnika,i naravno vlasnik je nikada nije trazio nazad .. i imala je neki tuzan dobrocudan pogled..
2019 02 05
Nisam neki ljubitelj pasa velikih,ali dosli su u kompletu sa muzem :D ja sam vise za mace i to nesto malo a lajavo :)
2019 02 05
Da vas pitam da li je jos neka imala problem pri dopunjavanju novcanika uopste nece da mi prihvati sa telenor broja? jel mozda ima veze do toga
2019 02 09
I ja sam htela da dopunim novcanik ali nudi opciju samo Vip i Mts tako da verujem da su izbacili Telenor mrezu sto otezava naravno >:(
2019 02 13
Sad mi je jasno....znači, o tome se radi!😩 Nisam ni ja NIKAKO uspela da uplatim za VIP članstvo, isto je Telenor broj u pitanju. ☹️
2019 02 13
Drage dame, da li neko moze da mi da link od administratora u pp?
2019 02 18
Piše AdminRs, imaš na vrhu stranice neke teme koje su otvarane od strane admina
2019 02 18
😄
2019 04 17
Ide li neko sutra u Temišvar na Festival cveća ? Jedva čekam ( mada se rano ustaje .. uhh.. ) , samo ne znam da li ću moći neku biljku da donesem preko granice ? Da li je neko bio prošle godine i kakva su iskustva ? Bilo ko .. :)
2019 04 19
Sećate li se slučaja sa “Pinko” čizmama od 11 hiljada? Sada sam nešto gledala temu “Crna lista” i vidim da je članici koja je ove čizme poručila, a nije ih preuzela, obrisan negativan utisak, a da je članica koja je čizme poslala-blokirana, pa me interesuje da li neko zna šta se ustvari dogodilo?🤷‍♀️ Hvala.🙂
2019 04 21
👍😂
2019 05 07
> Lila9292: > Sta radite devojke kako ste? Mi smo se kolektivno razboleli, kasljemo i kijamo. Setim se uvek devojkesastilom i sa kafom, ja je ne pijem od pre neki dan, imam gorusicu uzasnu i ne prija mi a pije mi se :| mi imamo sarplaninku vezanu ,mislim da nikada nije pustena, muz je dobio od nekih ljudi koji je nisu zeleli i nije smeo da je pusta jer je ne poznaje,nepredvidljiva je skroz, nekad rezi na njega pa otkud znamo sta ce da bude ako se pusti..meni je nje iskreno jako zao ali ne znam sta cemo sa tim psom..imali smo i nekog staforda,dobar pas ko lebac(sto bi se reklo), ja sam se sa njom bavila,inace ne volim te opasne pse al ova je bila ko dusa. I mucenica ugine.isto je muz dobio na cuvanje od vlasnika,i naravno vlasnik je nikada nije trazio nazad .. i imala je neki tuzan dobrocudan pogled.. Pa stafordi su generalno dobrocudni za ljude.Naravno ako ga gazda ne napravi agresivnim ali to vazi za bilo koju drugu rasu.E za druge pse umeju da budu opasni.
2019 05 09
Devojke ,skuvala sam kafu i napravila limunadu ,a tu su i kokice ,... pridruzite se ,...
2019 05 14
:)
2019 05 22
1 2 ... 62 63 64 65 66 67 68 ... 72