Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Cao devojke,otvaram kafic za caskanje,bez smaranja,negativnih tema,napadanja clanica ,molim <3
2018 04 29
Danas sluzimo limunadu,espreso i hladni nes :) Izvolite! <3
2018 04 29
A neeee, ja spremila vampirske zube taman, zedna krvi clanica sa foruma hahahahahahahaahahah................. Evo mene u kaficu....pijuckam nes, mazem noktice.....Eveline 8 in 1-totalno preporucujem! :")
2018 04 29
> lokibg: > A neeee, ja spremila vampirske zube taman, zedna krvi clanica sa foruma hahahahahahahaahahah................. > Evo mene u kaficu....pijuckam nes, mazem noktice.....Eveline 8 in 1-totalno preporucujem! :") I ja obozavam Evelin,super mi ucvrsti nokte 🤗
2018 04 29
E super je,imam i ja,ali sam lenja da mazem cesto... Preskocim neku nedelju,pa opet,u medjuvremenu mi pukne neki... :|
2018 04 29
> lokibg: > A neeee, ja spremila vampirske zube taman, zedna krvi clanica sa foruma hahahahahahahaahahah................. > Evo mene u kaficu....pijuckam nes, mazem noktice.....Eveline 8 in 1-totalno preporucujem! :") Na koga si se nameracila ;) Hehehe,tesko njemu... :P
2018 04 29
> *STARS*: > E super je,imam i ja,ali sam lenja da mazem cesto... > Preskocim neku nedelju,pa opet,u medjuvremenu mi pukne neki... :| Ja ga mazem kao podlogu ispod obicnog laka jedino mi tako odgovara. Kada sam mazala onako po uputstvu nokti su mi strasno pucali i to po duzini sto je najgore pukne bukvalno do pola nokatne ploce 😐 Ja se trenutno nameracila na one slatke Pom-pom sandale i sad trazim neke da kupim i meni i cerkici. Skroz su mi lude i slatke 🤗🤗🤗
2018 04 29
> *STARS*: > > lokibg: > > A neeee, ja spremila vampirske zube taman, zedna krvi clanica sa foruma hahahahahahahaahahah................. > > Evo mene u kaficu....pijuckam nes, mazem noktice.....Eveline 8 in 1-totalno preporucujem! :") > Na koga si se nameracila ;) > Hehehe,tesko njemu... :P Ni na koga naravno! Ali zato moj muž ima da ispašta dugo i mučno zbog toga što mi je za 1.maj uvalio, tj.pozvao u goste najveće smarače pa još danas izneo i ideju da možda prespavaju kod nas! Mmmhhhhmmmm...........NE! :') :') :') :') :') :')
2018 04 29
> lokibg: > > *STARS*: > > > lokibg: > > > A neeee, ja spremila vampirske zube taman, zedna krvi clanica sa foruma hahahahahahahaahahah................. > > > Evo mene u kaficu....pijuckam nes, mazem noktice.....Eveline 8 in 1-totalno preporucujem! :") > > Na koga si se nameracila ;) > > Hehehe,tesko njemu... :P > Ni na koga naravno! Ali zato moj muž ima da ispašta dugo i mučno zbog toga što mi je za 1.maj uvalio, tj.pozvao u goste najveće smarače pa još danas izneo i ideju da možda prespavaju kod nas! Mmmhhhhmmmm...........NE! :') :') :') :') :') :') Hahaha,uzas,i ja bih odlepila... Vec godinama se slavi kod mene 1. Maj,pa svi u goste. Ja se naradim ko konj. Smuci mi se rostilj. Sad ja idem sam u goste... Bas se radujem. Sutra putujem odmah posle posla x-)
2018 04 29
E samo da vam pokazem sta sam kupila sestricini ( izmedju ostalog) onako iz zezanja..
2018 04 29
Duda sa brkovima :') :') :')
2018 04 29
Hahahahahahahahhaha..........odlicna je! :') :') :')
2018 04 29
Super fora,jedva cekam da joj dam sutra... x-)
2018 04 29
> lokibg: > > *STARS*: > > > lokibg: > > > A neeee, ja spremila vampirske zube taman, zedna krvi clanica sa foruma hahahahahahahaahahah................. > > > Evo mene u kaficu....pijuckam nes, mazem noktice.....Eveline 8 in 1-totalno preporucujem! :") > > Na koga si se nameracila ;) > > Hehehe,tesko njemu... :P > Ni na koga naravno! Ali zato moj muž ima da ispašta dugo i mučno zbog toga što mi je za 1.maj uvalio, tj.pozvao u goste najveće smarače pa još danas izneo i ideju da možda prespavaju kod nas! Mmmhhhhmmmm...........NE! :') :') :') :') :') :') Možda je neko od tih smarača upravo na forumu :D pazi šta pričaš hahahahaha
2018 04 29
> Debela_devojka: > > lokibg: > > > *STARS*: > > > > lokibg: > > > > A neeee, ja spremila vampirske zube taman, zedna krvi clanica sa foruma hahahahahahahaahahah................. > > > > Evo mene u kaficu....pijuckam nes, mazem noktice.....Eveline 8 in 1-totalno preporucujem! :") > > > Na koga si se nameracila ;) > > > Hehehe,tesko njemu... :P > > Ni na koga naravno! Ali zato moj muž ima da ispašta dugo i mučno zbog toga što mi je za 1.maj uvalio, tj.pozvao u goste najveće smarače pa još danas izneo i ideju da možda prespavaju kod nas! Mmmhhhhmmmm...........NE! :') :') :') :') :') :') > Možda je neko od tih smarača upravo na forumu :D pazi šta pričaš hahahahaha Hehehehehehe.....bez brige, uvek pazim sta pricam! 😉 Cak i da su tu.... Hocu da kazem je da su upoznati sa tim da su maksimalno NEdobrodosli s moje strane, ali obraz....djon....i tako.... Ne bih dalje o tome, bio je super dan, opet u luna parku sa klincima....
2018 04 29
1 2 3 4 5 ... 72