Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Zbog cega ste ovih dana SRECNE? :)

Tmurno vreme, kad ono medjutim! Uvek se oraspolozim kad kupim nesto, priznajem! [:smejuljitise] Danas sam preko nase dve divne clanice nasla savrsene pantalone-helanke, i fantastican bordo kaput, konacno da nadjem nesto sto mi se i previse svidja, a i treba mi [:lepota] (docarala sam osecaj i slikom) Usrecio me je moj mali blentavi pas kad mi je iz cista mira skocio u krilo i liznuo me po nosu! [:lepota] Usrecilo me je sto mi je najbolja drugarica juce nasla odlican posao [:lepota] Sta je vas usrecilo ovih dana?! [slika:e7cef8eb-cc38-4f4d-a520-ae637d0ab9a3] [slika:4cf69704-b3db-4e77-b53b-10eb75fca8be] [slika:b3a8e540-21d2-4192-8746-723dfcfff97b] [slika:6237a88a-a62d-41c0-9170-c6eb22fbdf40]
2015 03 07
Danas mi je stigao paket sa ostecenom stvari koju sam preplatila, i osecaj je fuj, jbg desilo se , posle 5,6 lepih kupovina, i mene neko da predje I eto nesto tako upropasti ti svaki srecan trenutak toga dana A vi sto se bavite tima i varate na finjaka necete se usreciti previse
2015 03 07
Srecna sam jer imam predivne ljude oko sebe, decka, roditelje , prijatelje .... Mislim da je dovoljno njih videti srecne , onda sam i ja [:kezitise] [slika:08570162-c8c6-4b6f-8818-0dccd05f7263]
2015 03 07
marnik bas mi je zao, i meni se to desilo i znam kako je [:tuzan]
2015 03 07
Ovo mi je super "Prestani kupovati sranja itd....." [:stidljiv] Neću više [:stidljiv] Trudim se da mi svaki dan bude lep ako ne baš, ono, srećan... Sve potiče od našim misli, od kad ustanemo... Loše vreme ne može da mi skine osmeh sa lica... Srećna sam što smo zdravi ... radimo... pričamo, smejemo se...imam i dobrog kucova, i obožavam ga... Srećna sam što mi sobno cveće lepo napreduje [:jezik] Sitnice me čine srećnom.... ALI.....
2015 03 07
Elly u pravu si, sreca je zarazna [:osmeh]
2015 03 07
Presrecna jer sam zdrava, nemam napad migrene 10 dana za redom :)) [:lepota] [:lepota] [:lepota] [:lepota]
2015 03 07
Strašno sam tužna jer sam pre godinu dana iznenada izgubila majku i sada je za koji dan godišnjica... Ne znam kako ću preživeti sve to...Bole i srce i duša....jer ja više nemam majku [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan]
2015 03 07
Kaldera JOJ! [:tuzan] Kako zivis sa tim? Mene kad boli glava ne mogu da funkcionisem uopste [:sokiran] Emuska, nema ALI, ne damo se! [:osmeh] Svaki dan traziti razlog da bude lep, ma kako mali bio [:lepota]
2015 03 07
kupis nesto sto neko opise kao 1. noseno, dobijes sa crnim flekama po djonu a iznutra sa zutim , i tekako nosheno, aj broj sto ti ne odgovara, e bas i to visoko platis, i eto krivo mi je, od sada samo sa dve tri ovde predivne devojke mogu da kontaktiram, ovo je ipak strasno ruzno
2015 03 07
Joj Emuska [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2015 03 07
Male stvari cine zivot srecnim [:osmeh] .... ulepsajte sebi sitnicama, ucinite nesto za sebe .
2015 03 07
marnik vidim da nisi ostavila negativnu ocenu, da li si probala da se dogovoris sa clanicom oko vracanja stvari i novca? [:tuzan]
2015 03 07
Hvala TinaK - borim se...sada ja trebam nekom... ali mnogo boli...nemam više ko da me pozove telefonom svakoga dana i da pita kako sam... Nema više ko da mi se obraduje.... Crpim snagu kako znam i umem...ali tuga je ogromna... Kad god možete i ne možete posetite svoje majke, pozivite ih telefonom ako su daleko, posećujte ih, stalno im govorite koliko ih volite.... Možda jednog dana nećete imati priliku da se oprostite sa njom [:tuzan] Neću više da upropaštavam temu....RADUJTE SE I BUDETE SREĆNE!
2015 03 07
Moja drugarica se porodila ove nedelje, to je najsrećnija i najlepša vest ove godine! [:lepota] Mojoj sreći su doprinele i farmerke sa tufnicama koje tražim već godinu dana, a od juče ih konačno posedujem! [:osmeh]
2015 03 07
1 2 3 4 5 ... 12