Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li gresim sto nisam dala negativnu?

Sandolina, gresis do neba. Ja sam zenu pitala da li je S (jer stoji u opisu da jeste), ona je napisala "Da, PRAVI S BROJ". Ja ne nosim 'problematicnu velicinu', ja nosim tu jednu velicinu citav zivot, i kao sto sam vec napisala, mogu se razlikovati milimetri (to je to sto zavisi od proizvodjaca), ali centrimetri I CITAVE VELICINE NE MOGU! Ja ne znam kako bi tebi bilo da porucis npr. M (ne znam koji broj nosis), osoba ti kaze da ti salje pravi M broj koji je to i nista vise, a stigne ti XL?! Moim te, necemo na taj nacin da pricamo... Da mi je M stigao, malo veci, rec ne bih rekla, to se da popraviti. Citava je frka ispala jer sam dobila 2 broja veci kaput u koji staje bez problema moja majka, zena koja ima tacno 30 kg vise od mene i nosi XL. Sta ti to govori? Da sam i dalje trebala da cutim? Ja sam sve pitala sto je do mene, svako drugi na ovom sajtu bi joj trazio pun iznos nazad plus bi joj lupio negativnu, ja se jos ovde razmisljam, da bi mi neko rekao sada da joj JA ZASLUZUJEM DA MI SE UZVRATI NEGATIVNA! Eeeej! Pa da, verovatno sam postenjem zasluzila da mi se da negativan utisak. :) Na sajtu sam dosta dugo, znam sta se sme a sta ne, greska NIJE MOJA. :)
2014 02 16
LIKICA, ako ne nadjem nekoga kome bi odgovarao od mojih najblizih da poklonim (jer je lep) okacicu sliku pa cu prodati. :) Hvala ti puno na lepim recima... :) Cat, hvala i tebi... :)
2014 02 16
Hm...mozda si trebala da pitas za mere,ali zasto bi ih trazila ako je vec rekla: Da.PRAVI S BROJ.Takodje je ona morala znati da velicina ne odgovara kalupu S vec da je mnogo veci,i to naglasiti a ne mudro precutati (lidija18 je u pravu,nikad u toku razgovora ne otkrivajte koji broj nosite,tipa: Da li je ovo vise S ili M? posto ja nosim S.U vecini slucajeva ce prodavac mudro progurati velicinu i ubediti vas da je to bas vasa velicina)Ili ako ako ne zna broj kaputa (kazes da je pokidana etiketa) stavi onda mere,a ne ofrlje lupati velicinu.Ja bih joj dala negativnu jer nije korektno sto nece da prihvati ni pola novca da prati a kamoli to sto ne odgovara na poruke.Mislim da ces je negativnom podstaci na povrat novca.Ako ne,kaput stavi u prodaju,sigurna sam da ce usreciti neku clanicu odavde :-)
2014 02 17
meni se desilo da je devojka kupila cizmice od mene i nisu joj odgovarale naravno sve sto je bilo do mene sam ispostovala i nije se ona ljutila ali ja sam joj odmah ponudila da devojci vratim novac nije prihvatila vec je stavila kod sebe da prodaje ne vidim u cemu je problem da se roba vrati kod mene bar vazi pravilo da je kupac uvek u pravu ali isto tako ova logika ja nosim S velicinu i znam koja je to velicina nije tacna ja u garderoberu imam jakne od XS do XL koje su mi taman nekada davno dok nisu postaojala braca kinezi ja sam nosila S velicinu sada se se ne orjetisem po broju vec po merama jer brojevi nisu tacni to sto ti je ona rekla da odgovara S velicini verovatno ti je rekla broj koji je stajao na kaputu dok nije osekla tiketu ipak tvoja greska sto nisi pitala za mere
2014 02 17
Negativna kao sto kaze cath95, da je bila posten prodavac napomenula bi. i moram da primetim opet po ko zna koji put ni prodavac i ni kupac se nisu zastitili prilikom saradnje! uzimanje mere je vid zastite i za kupca i za prodavca pogotovo za onog ko nema uludo da baca pare
2014 02 17
1 2