Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POMOC MOLIM ! Sta da radim sa tom zenom...?? Slicna iskustva?

@lidija18 Ma daaaj,ako vec ima para za originale,sto kupuje preko krpica? i to kopije.Poprilicno sam sigurna da cizmama nista ne fali,vec da ih je zamisljala ne znam kakve.Mozda misli da nisu dovoljno dobra kopija,pa ne moze da paradira u njima a da prodje kao original.Ma ko to zna.
2014 03 26
ako si dobra sa kurirom i ako on hoce da rizikuje svoj posao otvorice ti paket ja sam u petak pisala prijavu u posti poslala sam telefon paket se vratijo otvoren izvadjena baterija i vracen nazad paket izlepljen sa trakom u posti mi dali formular za prijavu kurira a ja dobila moj mobilni bez baterije
2014 03 26
Znaju me i u posti jer sam trudnica i idem preko reda ,a i dolazim im skoro svaki dan zbog slanja paketa ili zbog drugih stvari... posta mi je u naselju,tako da znamo se svi. Mozda ce mi i dopustiti da otvorim, raspitacu se sve sutra , i da se dogovorim sa njima, ako moze, ako ne, neka se snalazi i neka ih stavi dalje na prodaju.. Ja nisam dobra vila.
2014 03 26
ali paket neces moci da preuzmes u posti u naselju, po njega moras u glavnu postu
2014 03 26
iz kg-a sam i ja pa znam da moras tamo po paket
2014 03 26
Boze gospodeeee, kakvih ljudi ima , ja ne verujem... znaci da sam dobro prosla...Ipak ne bih rizikovala, slazem se sa @SugarPill i lidija18 , neka kupuje originale a moje armani cizme neka preproda dalje ili neka ih pokloni....ja sta cu, trudna sam i ne mogu vise da se nerviram....
2014 03 26
Napisala sam ti u poruci kakvi su, nema potrebe da pristajes na reklamaciju..
2014 03 26
jedva sam izkukala i prijavu da napisem kuriru koji je dozvolijo da otvori paket situacija ja je bila komicna kontrolor mi je dao objasnjenje da nisu proveravali ni kada sam slala telefon dali je imala baterija ili ne i da nisam naglasila na posiljci vec sam samo napisalal telefon jos ja ispadoh idijot pa gde se to pise kada saljes mobilni plus baterija zar se to ne podrazumeva pobogu
2014 03 26
Joj jos gore,cuvaj zivce,trudna si zaboga! Mani se gospodje i nek se ona mane tebe.Nek nosa svoje originale.Samo se nadam da neces dobiti nezasluzenu negativnu ocenu kao ja ili da te nece uznemirati na bilo koji nacin.
2014 03 26
Joj i ja se nadam, evo upravo mi je clanica koja je iz njihovog grada ispricala neke stvari i moj zakljucak je ne pristajem na reklamaciju. Najbolje je da prekinem svaki kontakt. Da su cizme iscepane ili otrcane i da nisu kao na slikama, pa i da razumem , moja greska, ali cizme su u perfektnom stanju, jos kakva kopija ,za te pare su stvarno odlicne. Nema razloga za reklamaciju.
2014 03 26
HVALA SVIM DEVOJKAMA NA SAVETIMA I PODRSCI, BAS MI ZNACI TO STO SAM CULA VASE MISLJENJE, SAD MI JE LAKSE ! Laku noc i slatki snovi. [:poljubac] p.s. najverovatnije cu odbiti gospodju,pa nek udari tu negativnu.... [:tuzan]
2014 03 26
Ne vracaj novac!Niste u vrticu da se igrate igrice hocu-necu
2014 03 27
Ni slucajno nemoj da vracas pare.. Jbg, ovakav vid kupovine nosi svoje rizike.. Ja sam vise puta to na svojoj kozi osetila.. Ne mali broj puta mi se desilo da kupim nesto sto na slici izgleda drugacije i da mi se uopste ne svidja ili da velicina ne odgovara ili mi je cak jednom stigla polomljena ogrlica.. Devojka je bila u fazonu da joj je zao, da nije ona tako poslala, iako iskreno ne verujem da je pukla u transportu, ali da je ne zanima, da zalepim i to je to.. Tako da, kao sto rekoh, ovakav nacin kupovine nosi svoje rizike i kako mi sve to prihvatamo tako ce i ona pa molim lepo..
2014 03 27
Odbila sam gospodju, rekla sam joj da sam joj poslala ono sto je videla na slikama, i da prema savetima clanica sa foruma ne treba da prihvatim paket nazad, jer su cizme u onakvom stanju kakve je videla na slikama i da je njen problem sto su joj vece i nestabilne. Mene je najvise iznerviralo to sto je rekla da joj njeni originali odgovraju broj 39 a da su ove moje 39 (kopija) velike u odnosu na original...Pa zeno kupuj onda originale ,sta trazis na stranici gde se uglavnom prodaju polovne stvari...?! O.o I pored svega , tako me je namazala da je mene bilo sramota sto su cizme uopste poslate takvoj osobi. A plus to sto je gospodja na muzevljevo ime otvorila profil, nema utiske ,ni komentare , niti ocene....
2014 03 28
Po meni si dobro postupila. Ja sam sa sajta kupoholicarke porucila kaput,nije mi odgovaro,stavila ovde i prodala (devojka zadovoljna) :) Nijednog trenutka se nisam bunila,pritom nisu male pare u pitanju 6500. Kupovina preko interneta je rizik i to sto porucujemo je na nasu odgovornost. Mislim da jedino nije u redu da se daju pogresne dimenzije ili nesto pocepano a pise novo itd.
2014 03 28