Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POMOC MOLIM ! Sta da radim sa tom zenom...?? Slicna iskustva?

Ja sam iz Velike Plane..Pusti mi podatke, mozda ti mogu pomoci.. To je malo mesto, mozda je znam..
2014 03 26
gnrvesna a ja sam ovde na forumu citala o slanju pouzecem sa mogucnoscu otvaranja paketa, pa sam zato predlozila. Je l' je to moguce ili ne? Ja sam mislila da je, a doduse nisam imala hvala Bogu ovakvu situaciju pa ne znam provereno
2014 03 26
koliko puta sam kupila nesto sto mi je veliko , pa stavim da prepodam, ili ne znam ne svidi mi se uzivo,,, slazem se sa clanocom ivanaa [:osmeh]
2014 03 26
Hahaha, nasmeja me *MilicaMi* iako mi nije do smejanja....mislim broj je broj , kako moze original br 39 da joj odgovara a ovaj moj 39 da joj je veliko...Ne kapiram ni ja. Duzinu gazista sam joj rekla ,kao i sve podatke ,ali sve do detalja sam joj opisala....
2014 03 26
čula sam da ima te opcije, ali je nisam koristila. znam da se dodatno plaća. al majke mi, ako poplaćam sve te dažbne, te oznake da je lomljivo, te isporuka do 12, te za otvaranje, ovo, ono uvećinu slučajeva to izađe na isto kao da sam lepo birala kod nekog iz svog grada ili barem u nekom second handu
2014 03 26
Sve ste u pravu devojke , mislim da je rizik veliki , i da mi je ovo skola , da vise ne saradjujem sa clanovim bez ikakvih utisaka ! Samo mi je krivo da me ne napljuje bezveze i udari - , jer sam svojim postenim radom i trudom zaradila pozitivne ocene od strane mojih musterija.
2014 03 26
lidija18 - Evo promenicu , ali ne mogu da napisem "eko kozna tasna" hahahha, ne ide....uostalom u opisu pise da je od eko koze ,ja nista ne lazem, a i vidi se po ceni da nije kozna.
2014 03 26
nije uopste glupo napisati tasna od eko koze bitno je samo da napises sve sto treba da nebi dolazila u konflikt sa kupcima a sto se tice cene ima ovde clanica koje za taj novac prodaju i kozne tasne ja nisam od tih clanica ali ih ima [:osmeh]
2014 03 26
Ni slucajno ne uplacuj. Ako ona pristane da isto posalje pouzecem ok, ako nece, onda neka radi sa njima sta joj je volja. Mislim da ces ostati i bez novca i bez cizama ako uplatis . A da, raspitaj se, mislim da Aks dozvoljava da se paket otvori ili jednostavno idi da paket preuzmes u posti, ne od kurira, i objasni problem . Verujem da ce ti dozvoliti da otvoris paket i proveris sadrzaj i ako je sve ok, uplati i zavrsena prica.
2014 03 26
nece u posti dozvolti da otvoris paket ja koliko znam to samo aks ima tu opciju ali raspitaj se mozda i gresim
2014 03 26
pa ja racunam ako lepo objasni o cemu se radi da ce joj dozvoliti , a za aks znam da moze, samo oni deru tek
2014 03 26
E ovako,kako se ona usudjuje kao clan bez ijedne ocene,predmeta,bilo cega da zahteva od tebe post net,a ona je platila pouzecem? cak i da pristane pouzecem,moze ti spakovati bilo sta unutra.A te price kako ona samo kupuje originale,samo docaravaju njenu licnost,ja se sa takvim ne bakcem. Savet; a) ako odlucis da primis reklamaciju (neki prodavci pristaju,neki ne,svako posluje kako zeli,ne ulazim u to) onda prvo ona salje paket,pa kad otvoris paket i vidis da su cizme u poslatom stanju (moze se desiti da je ona nespretno hodala u njimaj i sama rasklimala stiklu) onda tek uplacujes post netom.Takodje,njena je postarina,jer je imala slike,imala sve predoceno.Mada sumnjam da cemo ovaj scenario gledati.ILI eventualno nek neko iz velike plane ode po to. b) ako ipak odlucis da neces cizme nazad,reci da ne radis remlacije,nek ih stavi u prodaju i nek se vrati kupovini originala.
2014 03 26
SugarPill ja mislim da si ti najbolje resenje dala neka se ona vrati da kupuje orginale jer definitivno nije za kopije [:osmeh]
2014 03 26
A da,postexpres (koliko sam ja upucena) ne dozvoljava otvaranje paketa,cini mi se da AKS dozvoljava.
2014 03 26
U posti platis,pa posle radi sa paketom sta hoces,to je njihov nacin,bar su meni tako rekli,pre ce ti kurir dozvoliti,s' tim,da imas kesu da vratis-ponovo upakujes,prebacis papir i kazes da ostane u posti pa da oni vrate kada bude vreme..
2014 03 26