Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POMOC MOLIM ! Sta da radim sa tom zenom...?? Slicna iskustva?

Pre nedelju dana mi se javila zena koja je pozelela da ima Armani cizme (kopija). Pitala me je da li mogu da joj posaljem tek za nedelju dana cizme i ja sam pristala i oznacila ih kao prodate. Rekla sam joj da plati pouzecem ,tek kada dobije paket. Znala je da su polovne i da su kopija za 2000... Hvalila mi se kako kupuje samo originale i da pored sve njene original obuce ,ove moje armani cizme izgledaju vrhunski iako su kopija i da jedva ceka da joj stignu. Doticna osoba ima oko 45 g. (duplo je starija)... I tako ja njoj posaljem cizme ,uredno spakovane u platnenim vrecicama ,svaka cizma posebno, pa u kutiju, sve po njenoj zelji, a pre toga sam ih odnela kod obucara koji ih je izglancao i naravno tu sam pukla pare...jer su cizme dve godine stajale u plakaru.. Obuvene su bile dva puta bukvalno i bez tragova nosenja....A gospodja je naravno znala za to i znala je da su "polovne" i da je model od pre dve godine. A onda mi se tek sutradan uvece javlja sa pricom da su joj cizme stigle i da je razocarana jer joj je stikla nestabilna a cizme velike i da taj br 39 ne odgovara broju njenih originala, tako da hoce pare natrag i to da joj posaljem PostNetom,, a tek onda da mi ona posalje cizme ,nakon uplate.. Znaci ja bih u tom slucaju platila troskove natrag , pa obucara ,pa proviziju postnet, pa sto sam izgubila musterije cele nedelje jer su cizme bile oznacene kao prodate... A plus na sve to ,ko zna da li ce mi ona uopste i poslati te cizme natrag, moze bilo sta da gurne u kutiju, danas ima svakakvih ljudi, mozda se time i bavi, zaludjuje narod ,narucuje skuplje stvari a onda ih zadrzi... KO ZNA?! P.s. Clanica nema ni jedan predmet za prodaju, ni pozitivnu ni negativnu ocenu, kao ni utiske ni kao kupac ni kao prodavac. Jos se vodi na musko ime i prezime... da li je u pitanju prevarant ?
2014 03 26
Ja hvala Bogu nisam imala slicna iskustva, nadam se da ce se naci neko da ti pomogne. Najbolje bi bilo da se obratis administratoru. :/
2014 03 26
Poslala si paket od 2000 din nekome ko nema nijednu ocenu??? Ne znam šta ćeš ali nemoj to u budućnosti da radiš, pobogu... [:vrtoglav]
2014 03 26
Ocigledno je da joj se ne svidjaju pa izmislja razloge da ih vrati, ja joj ne bi vratila pare.. ako je sve ponudjeno i vidjno, sta sad? ako ima pare da kupuje originale nece propasti za 2000din.. nista ne vracaj novac:)
2014 03 26
Odakle je ta zena? Ako niste iz istog grada dogovori se sa nekom devojkom sa sajta iz njenog grada da se nadju i da vratis ti pare a ona cizme.
2014 03 26
Pa odkud znam, poverovala sam joj ,izgledala mi je zena totalno ozbiljno i zrelo, godina moje majke. A sada uopste ne znam sta da mislim. Cekam postara da mi donese novac, jos uvek mi nije nista stiglo.
2014 03 26
pa kad je ona rekla da su joj stigle cizme?
2014 03 26
ja se vodim onom logikom da je kupac uvek u pravu vratila bi joj novac ali tek kada bi ona meni vratila cizmice inace uplata pre nego sto vidim cizmice je za mene ne prihvatljiva jer je clan bez i jedne ocene
2014 03 26
Ta zena iliti muskarac je iz Velike Plane, daleko smo, i meni je to cudno sto se ciganise za 2000, kad vec sebi moze da priusti original. Pristala bih ja da joj vratim pare kad bih znala da ce stvarno da mi ih posalje,ali ona hoce samo postnetom, nece pouzecem. To mi je cudno !
2014 03 26
I ja mislim da je najbolje da se obratis adminki. Ja bih joj rekla da pristajem da mi vrati samo ako posalje pouzecem i naglasi da mozes da otvoris paket pre nego sto platis prilikom preuzimanja, u suprotnom nikako ne bih pristala. Kad je ona mogla da plati pouzecem ne vidim zasto ne bi mogla i ti, nego kao izmislja da joj uplatis postnetom. Nema ni jedan utisak a hoce da postavlja uslove, ma daj molim te... Cuvaj se, nemoj da ostanes i bez para i bez cipela! Mozda te ne bi prevarila, ali ja ipak ne bih rizikovala.
2014 03 26
Danas su joj stigle do 12h , a zvala me je tek veceras.
2014 03 26
ja sam blizu Velike Plane pitaj je dali dolazi u Smederevsku Planku mogu ja da ti preuzmem cizmice
2014 03 26
pouzećem ti ne daje nikakvu sigurnost, može da spakuje bilo šta u paket, a ti već platiš :(
2014 03 26
Pa neka ih stavi na svoj profil i proda ih ako joj ne odgovaraju. Trebala je da pita za dužinu gazišta pa joj ne bi bile velike. Žao mi je što je nezadovoljna, ali trebala je da pita sve detalje. Ako je predmet, u tvom slučaju čizme, u stanju kako si ih opisala i ako joj je pošiljka stigla ti tu više ne možeš ništa da učiniš.. Ali te priče, ona kupuje samo originale i nije joj isti broj kao na njenim originalnim, pašću sa stolice :D
2014 03 26
ako su joj stigle danas, tebi ce sutra postar doneti novac. Ako hoce da vrati nek posalje cizme pa ces joj vratiti pare, kad ti stignu cizme.. kazi joj da nema ni jedan utisak, i da moze samo tako, jer ima prevaranata na sajtu,reci joj tako jer ti mozes da postavljas uslove kao clanica sa utiscima:)
2014 03 26
1 2 3 4