Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dokle vise uvaljivanja dronjaka??!!

Da zaboravih napisati..kad je majica nova,ona ne mirise na trista parfema (nije uspela da ih ispere iz nje ) :////
2014 03 26
I tu temu sam videla..ni za to nemam reci,stvarno je za baciti.... [:besan] Znaci ja kao ostecena nemam prava da joj dam negativnu jer ako i ona meni lupi iz osvete,nema adminke i normalnog pravila da se izbrise??A ona ce i dalje da uvaljuje smece??
2014 03 26
I bolje to nego da ti je stigla mirisljava na teske cigarete, a meni redovno stize odeca sa tim mirisom i od najboljih saradnka :D Salu na stranu, ti joj onda napisi negativni, a ako ti ona uzvrati, a ti zalepis ovde njen link pa da vidimo ko ce sa njom saradjivati...
2014 03 26
ha ha cuti bar je mirisalo moglo je da dodje da ti se povraca! joj ma ova mala seljancica (NEVREDJAM LJUDE SA SELA JA SAM JEDNA OD NJIH VEC BARABE LAZOVE ITD) prodala se za jednu haljinu jadna je i bedna! dal joj majka zna sta radi ili je i ona takva pa je to mala naucila od nje!
2014 03 26
Joj ne zezajte me cure,samo mi jos to fali.... [:jezik] Dobice negativnu pa cemo videti dalji tok situacije..Zivota bolje seljak sa sela nego seljak iz grada..znas sta to znaci ;)
2014 03 26
Strasno je samo sto vise na ovom sajtu niko nece imati poverenja ni u koga..kad lazu i varaju ljude za 150 din..
2014 03 26
Upravo tako....sad treba da zvackam nokte kad kupim nesto ovde i bojim se sta cu dobiti....a kupih od clanice sa pozitivnim komentarima...eee svasta.. [:tuzan]
2014 03 26
1 2