> Lena83:
> javite se ovde da znam koga da pitam [:osmeh]
Jel hoce neko zamenu kupaci za kupaci?Ja sam uzela nov i platila ga posteno ali mi je velik spasavajte me idem za 10 dana na moree😝
> Lena83:
> javite se ovde da znam koga da pitam [:osmeh]
Jel hoce neko zamenu kupaci za kupaci?Ja sam uzela nov i platila ga posteno ali mi je velik spasavajte me idem za 10 dana na moree😝